Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Display ,,B,,


beckham-

Recommended Posts

Dobrý den,

měl bych dotaz, chci si koupit diplay na moji 206-ku, který ukazuje průměrnou spotřebu atd., (momentálně mám ten co ukazuje teplotu a datum) napsal jsem na různá vrakoviště s tím, že tento display mají, ale problém je, že mi píšou, že mají dva druhy konektoru, nebo jaký mám konektor já.

Chtěl bych se Vás zeptat, jak to poznám, který mám já? Peugeot 206 1.4i r.v. 2007 děkuji mnohokrát za odpoveďi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 206 do roku 10/2001 neni funkce palubniho pocitace, jedna se o tzv. non-MUX verze . Zhruba po tomto datumu se zacaly vyrabet MUX verze a kazda z nich ma uz v BSI obsazeny palubni PC, a za priplatek pak i displej typu B, C, CT - ktere ukazuji data palubniho pocitace. Bez displeje jsou data z palub. pocitace videt pouze na peugeot diagnostice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: smashing

takze u mojoho peugeotu 206 r vyroby 1999 sa neda nic robit alebo ano? dalo by sa cosi take spravit dik

Ja neviem ale co si nepochopil na AJSIKOVEJ odpovedi ?

Skus si ju este raz precitat a rozmyslaj pri tom.

Napisal ze to jde zhruba u 206 tek po 10/2001... U tebe by se pak asi musela menit i ridici jednotka, coz je pekna kopka penez ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...