Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy na skle při dešti


Hamin

Recommended Posts

Původně zaslal: EXI.60

Nic nemusíš zkoušet,rovnou to kup,já používám z kauflandu \"Rain off\"tekuté stěrače.A je to super.umyješ sklo,přípravek na sklo naneseš a rozleštíš.za deště se dá jezdit bez stěračů a ted v zimě na sklo nic úplně nepřimrzne.žádný film se netvoří.

Presne ten som skúšal, nie je to až také ideálne. To vylievanie vody z vedra je efektné, ale takto neprší. Keď je veľmi jemný dážď je to ešte horšie ako bez toho prípravku. Na skle je množstvo drobných kvapiek. Je to účinné až od určitej rýchlosti tak 60-70km kedy aj malé kvapky prúdom vzduchu utekajú hore sklom. Navyše senzor dažďa na takto ošetrenom skle stiera ako sám chce - úplne od veci.

[upravil dne 12.2.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je velmi těžké koupit dobré stěrače,vyskoušel jsem za ta léta všechny možné

i nemožné značky a ideální nejsou žádné a jak tu někdo psal max do půl roku výměna.Ty teflonové jsou chvílu dobré a pak hl.v zimě ztuhnou a vrzají a prd stírají,ty grafitky taky nic moc.Vždycky to funguje jenom chvilku,mám s toho dojem,že se sem vozí čím dál větší šmejdy,za čím dál větší prachy.No a jinak po zimě je nutné stěrače vyměnit,protože jsou od zmrazků ty hrany ,,okousány\"a při stírání tvoří stopu na skle a večer když tě někdo oslní je to hóódně nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tiez po umyvani striekam s Rain off... Ked sa mi niekedy nechce, staci to nastriekat na sklo, a zotriet stieracmi :D Ma to pobodby efekt :)

Zatial len spokojnost, stierace idu este tichsie (mam klasicke valeo) a stiera sa jedna radost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: EXI.60

Takový stěrače mi poškrábat sklo,tak bych je prodejci omlátil o ksicht.proto radši 3krát za rok koupím starline a je klid.

Moje řeč,kdysi jsem přegumičkovával a to po té co jsem zjistil,že i drahé stojí za hovno a teďka to řeším jako ty,levné a pořád nové a mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj postřeh ke stěračům:

Taky jsem je měnil jako blázen, když začaly dělat čmouhy na skle. Pak jsem jednou při mytí auta stěrače sundal a pořádně vydrhl vodou s jarem. Fungovaly pak jak nové. Takže místo několika měsíců mi teď vydrží minimálně rok (při ročním nájezdu 16 000 km) Platí to pro Valeo. U Starline se mi zatím vždy po pár měsících guma rozpadla...

[upravil dne 16/2/10 kajk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...