Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Napájení antény u 307


jaturn

Recommended Posts

Tak záleží jestli tam máš zesilovač antény, který je pochopitelně napájen mimo. Nebo standard anténu bez zesilovače a ta je napájena jen koaxiálem.

Ale u tohoto novějšího modelu auta, už tam anténa mít zesilovač bude;)

Anténu bez zesilovače máme co vím u felicie a taky podle toho chytá (spíše nechytá) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Já mám 307sw facelift rv.2007

V anténě zesilovač mám, ale když rozpojim spojku anteny pod zadnim svetylkem, tak na koaxu 12v nenaměřim, jinde to do anteny jinej drát nejde a extra napájení koaxu není ani u orig rádia. Tak nevím, jestli zesik anteny napaji primo rádio nebo mi tam něco chybí?

Note 2 N7100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapí ....kdo jste rozebíral anténu k rádiu....?? když vyndám zadní světlo u SW tak vidím k anténě jen jeden drát.....nic jiného...jde mi o to zdali a jak je tam napájení...??

Vypadává signál při jízdě mimo město a rozmýšlím se jestli opravovat a hledat problém ve stávající anténě......nebo koupit externí nalepovací na sklo a protáhnout kastlíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jáí mám RD4MP3....ale spod hrušky antény vidím jen jeden černý drát pod maticí síly ca 2mm.....nic jiného...čekal jsem ještě jeden slabší napájecí kabel...ale ono nic...

Holt to budu muset rozebrat a uvidíme co na mě vykoukne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska rozebral.....ale jelikož mám nahoře ploutev tak jsem ji musel utrhnout.......ten drát v ploutvi byl upadlej......tak jsem ji tam zpátky ani nedal a našrouboval  zpět normální prut a .....hraje to parádně....takže vnitřek elektroniky je OK....nechám tam prut a je to......(stříknul jsem ho ještě na stříbrno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja to na 307sw (RD4Mp3) taky dneska rozebiral. Mám orig.antenu. Zkoušel jsem ji rozpojit u zadního svetylka a když měřím koax (střed proti stínění) - nameril jsem max do 1V a pořád se to mění. To stačí na napájení zesilovače v anténě?(jestli tam nemám namerit 12V,zkoušel jsem primo vývod anteny z radia a tam je to stejný) Zda se mi ze když se dotknu koaxu volmetrem hraje to stejně jak s připojenou anténou. Jinak zesilovač rozebrán(je cistej) pro jistotu prostříknout sprejem na kontakty a vysušen.

Note 2 N7100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...