Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RADIO RD 4 vymena


Iceman1980

Recommended Posts

Tak vyměněno Vše chodí super MP3 playlist zobrazení alba a pisně na display vše OK akorát neautorizovaný servis moc nepomohl.....spíš naopak chtěl za nakodování radia 500kč moc se to nepovedlo Vymazání palubního pc trip a venkovní teploty na zpátek to nemohl nastavit takže smolíček...Takže cesta rovnou do Peugeot Kolín Za 250 Kč vše zpátky i s nakodováním nového radia Takže příště radši Orig. servis Levnější a hlavně vědí co a jak

[upravil dne 3/6/09 Iceman1980]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Ve středu jsem objednanej v Peugeotu Liberec na sladění radia mp3 s VINem auta, tak jsem zvědavej kolik za to budou chtít...

to:amigo23:nejakej borec na aukru je prodává po 999kč - ja ho koupil minulej týden a už tam ma další kousek...http://www.aukro.cz/item654606830_peugeot_citroen_mp3.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Rádio sladěný a nepípající v Libereckým Peugeotu:potlesk(cena 295,- asi horská přirážka?;))

Ale nějak nemůžu nastavit zobrazování alba a pisně na display u mp3.

Nevíte někdo jak to tam hodit???

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim te ja normalne zmacku tlacitko playlist a vidím ALB1,ALB2,ALB3....:bacha

v \"CHYTRÝ KNÍŽCE\" píšou:

Přehrávání a zobrazování kompilace MP3 mohou být závislé na programu použitém pro zvukový záznam a nebo použitých parametrech.Doporučujeme Vám používat standard záznamu ISO 9660.

MP3 mi kámoš dělal tak před třemi roky normálně přez NERO a opravdu nevím jestli má NERO standard záznamu ISO 9660.

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...