Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zlomena měrka oleje 307 hdi


hanypipo

Recommended Posts

před 4 hodinami, MJSytic napsal:

I v 508 mám kovovou ;) 
Jinak u té plastové je to z velké části i rukama. Jak jí bereš za očko a bráníš jí v "kroucení" kolem osy, tak ti rupne. Musí se za ní brát s citem a nechat jí protočit a vydrží navěky :aut 

v tom případě je škoda, že výrobce výslovně a podrobně neuvádí v návodu k autu přesný postup vytahování měrky :roker

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, že nečte, kluk mi to zdůvodňuje, že je adrenalin na to přijít sám, bez návodu :)

jinak samozřejmě chápu, když někdo na pežot foru kope za pežot, jenže pokud vidím, že výrobce není schopen změnit měrku oleje ani po letech, přitom mu kazí reputaci, je to prostě špatně--pežot nepežot :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho zatékalo předním oknem? 307, 308 možná před tím, možná po tom.

před 9 hodinami, ozzy56 napsal:

jinak samozřejmě chápu, když někdo na pežot foru kope za pežot, jenže pokud vidím, že výrobce není schopen změnit měrku oleje ani po letech, přitom mu kazí reputaci, je to prostě špatně--pežot nepežot :(

Tohle je značka pro srdcaře. Ale jsou ještě větší nadšenci. A teď to myslím v dobrém. Kdysi jsem zakládal první autoklubacia. Ti lidé by pro svá auta dýchali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu taky srdcař, když s pežotem žiju skoro 30 let 😉

ale když něco výrobce vyloženě zdupe a není schopen problém odstranit ani během 10 let (,,přitom taková blbost'' 😂) ,tak se nebudu tvářit, že je vše OK :roker, tímto s měrkama končím, protože osobně se mi měrka na žádném pežotu (zatím) ještě nezlomila, asi používám nevědomky postup vytahování  popsaný MJ Sytičem, čímž mu dodatečně děkuju :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

1.6.hdi 80 kw.Do vanny nemá šanci propadnout.Je to ve vanně tak klikaté a na konci je vevnitř kolík,takže to nehrozí.Včera jsem sundal vannu a vytlacil merku zpet nahoru.Je to ta nejvyraznější trubička na fotce,u sítka.Taky uz mi to nedalo a chtel jsem si normalne zmerit olej merkou a ne furt nejakyma dratkama apod.

20200702_181852.jpg

Upraveno uživatelem Otofon
Zlomená měrka oleje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...