Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHIP do 807: Vaše zkušenosti, rady, dotazy


Shemik

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

Tak ve čtvrtek návštěva Chomutova a chip od strakiho. Najeto přes 600 km. Auto táhne odspoda a spotřeba cca o půl až jeden litr menší. Straki odvedl perfektní práci, můžu jen doporučit.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

chip na 118 kw plus green filter do originál boxu predtým spotreba 8,5-9, po chipe a výmene filtra 6 - 7,4 podľa toho kde a ko jazdím dlhodobá je 6,9 70% mesto, 30% mimo mesta . Keš sa ponáhľam tak spotreba ide na 8,1. Pri plnom plyne mierne zadymí. Pri kĺudnej jazde dym nie je vidno,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Já měl chip na 2.5tds 10let a najel jsem s ním 120tis Km.Postřech je ten že motor vydrží  v pohodě ale vše okolo jde do kopru spojka jako první po té dvouhmota,ložiska na poloosách a synchrony na převodovce výkon jsem využíval občas dával jsem ho tam kvůli spotřebě.

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mam chip od Strakiho na 2.0HDi ale C.Evasionu (P806 - stejná krabice jak 807 :D ), zvýšený sice jen o 17kW, ale výkon už je na můj vkus dostatečný, spotřeba stejná a jsem spokojený :) Při vyšší akceleraci to trošku kouří a upřímě mi je to jedno  :) furt je to míň než TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...