Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál repro - 307


Pa.vlos

Recommended Posts

Originál repro v 307 není žádný zázrak, ale pokud vyměníte originál rádio za něco jiného ( já mám JVC ) tak se ten zvuk o hodně zlepší. Když jsem na zkošku místo orig. repro namontoval pioneery, který mi zbyly ze starýho auta tak v tom nebyl žádný rozdíl.....a to byly jedny z těch lepších....stejně nad nějakou výměnou repra uvažuju.

[upravil dne 1/6/09 Pa.vlos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Komárek

Joo a co tam dáš nebo chceš dát za repra? Zkus tyhle, ty já budu kupovat..hlavně ta membráná výškového reproduktoru z hedvábí je luxusní:mrk

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/hifonics-bx-42i

Tak to je fakt brutus:D, ta velikost magnetu - to když porovnáš s originálama:o - ještě nemám konkrétně vybráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost magnetů mě taky dostala:D Větší pomalu než celé repro:) Příští pondělí je budu objednávat, tak ve středu dam vědět můj dojem z jejich zvukového projevu.

Už sem kupoval jedny Panasonicy, ale ten pravej stále chraptí, když dam volume doprava, takže půjdou do popelnice a opravdu už se nebudu bát pořádně investovat..ty Panasonicy jsou asi to nejlevnější co v auto-hifi mam a taky se podle toho chovají:D Nevyplácí se šetřit s tím, že to bude stačit..pak člověk utratí zbytečně jednou tolik. Kdybych si tyhle koupil hned, tak mam 8 stovek v kapse a néé v Panasonicách:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, máš naprostou pravdu, stejná zkušenost s Pioneer, žádné zlepšení zvuku proti origu jsem nezaznamenal. Tak pak dej vědět jak to hraje abys mi usnadnil výběr:). Počítám, že při vyšších hlasitostech budou asi drnčet dveře - nebo máš vytlumeno? to tlumení...taky žádná sranda:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orig. repro nestoja za nic:( jedine vyskove hraju akotak dobre.

Ja som to riesil vymenou plus zosilovac plus subwoofer.

Ale dvere sa musia kazdopadne odhlucnit, pretoze su zle riesene tapaciry skladaju sa z troch dielov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vytlumeno bohužel nemám:( Tak sem zvědav, co to bude provádět, ale na plnej výkon je tak často honit nebudu..doufám, že dveře moc drnčet nebudou..při jízdě mám tak poloviční volume u rádia. Hned ale zkusím přidat a sem zvědav co to provede!? Dám vědět..již ve středu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí,já také měnil přední repra,bo se to nedalo poslouchat a i když jsem nešetřil a kupil repro Hertz,podotýkám že dopředu 16,5 a dozadu 10 a stejně jsem byl zklamán...radio Alpine.Dveře jsou prostě špatně řešeny a i kdybyste tam kupili repro za x-tisíc,je to slabota.chce si s tým vyhrát a vytlumit a to dostatečně!!!Já nakonec musel volit i zesík a woofer,abych dosáhl požadované kvalitky,pač DNB bez wooferu je o ničem... :D jo a bacha taky na montážní hloubku.....je fakt malá,takže se nenechte unést velikostí magnetu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsme zrovna slyšet nechtěli :), ale díky za postřehy. Neříkej, že se to alespoň trochu nezlepšilo.....fakt si chce pohrát s tím vytlumením, už mi dorazily ty bitumenové pláty a nové repro dozadu. Nečekám žádný velký zázrak, ale určitě nějaký zlepšení tam být musí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Komárek

Joo a co tam dáš nebo chceš dát za repra? Zkus tyhle, ty já budu kupovat..hlavně ta membráná výškového reproduktoru z hedvábí je luxusní:mrk

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/hifonics-bx-42i

Akorád ty koaxiální repra hrajou prdlačky.:blicismajlik

Jestli chcete reproduktory, co hrají jak mají, tak jedině komponentní!:super

Viz:

http://www.crunch-usa.info/reproduktory/27-jak-vybrat-reproduktory.html

Jinak mám pěkná kompa a hrají solidně, a to na ně nemám ještě zesík. Navíc se vejdou krásně - taky 307

http://www.rapid-autohifi.com/store/goods-repro_ESX_SE6_2C-0-.html;)

Okrem toho reproduktory typu Panasonic, Pioneer, Sony nestojí za to - teda možná až na nějaké speciální edice.

Výkonné, kvalitní reproduktory = RockFord Fosgate, MB Quart, DLS, ESX, Focal.

Pak je taková zlatá střední cesta = Lighting Audio, Kicker, Fusion, Renegade, Carpower

Pak je cesta těch co dělají hodně dobré, ale i hodně nepovedené kousky, to je třeba cesta Pioneeru - ale není to u všech.

Každopádně neznamená, že když slyšíte od někoho jak je dobrej Pioneer, Magnat a já nevím co ještě, že tomu tak skutečně je.

A z těch lepších značek nemusejí být tak nedostupné, pohybují se podobně, jako ty Pioneeru v odkazu výše.

http://www.rapid-autohifi.com/store/goods-repro_Kicker_DS650.2-28-kicker-ds6502-dvoupasmove-komponentni-165-cm-reproduktory.html

http://www.rapid-autohifi.com/store/goods-repr_Carp_CRB_165SET-28-carpower-crb165set-komponentni-165-cm-dvoupasmove-reproduktory-.html

[upravil dne 17/6/09 Mirrae24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak díky, to se často nestává, že by mi to někdo nechválil, spíš to jen komandujou a sami mají prdlačky.

Ale zas tak super to také není - jsou zde k vidění i silnější kousky, můj woofer má \"pouhých\" 400W rms, jsou tady borci s 500W rms a výše a to už je pak něco jiného.

Klidně můžeš přijed, no problem.

Kdyžtak to dnes natočím na telefon a hodím na youtube, pak to sem hodím...

[upravil dne 18/6/09 Mirrae24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...