Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak to dopadne?-čekám na vyjádření Policie ČR-tak už se vyjádřila


Pe.Tr

Jak to dopadne?-čekám na vyjádření Policie ČR-tak už se vyjádřila  

  1. 1. Jak to dopadne?-čekám na vyjádření Policie ČR-tak už se vyjádřila


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak je neděle ráno a chci jet do práce. Jdu k vozu , matně si vzpomínám že včera mě vibroval pager od auta ad otřes ,ale nic jsem z okna neviděl ani neslyšel, tak si říkám že ho ještě pro sichr omrknu. No nemusel jsem dlouho koukat ani oči zaostřovat . Promáčklé zadní vrata v urovni lišty ,lišta prohlá ,lišty narazníku bíle , to od prohnutí očividně ne malého. Ještě jsem kufr neotevíral ,počkám až kluci přijedou.

Stojím pod kamerou MP . Zaznam si může vyžadat pouze PČR takže jsem je zavolal. Jednu takovou zkušenost už mám tak snad se historie zopakuje a viník bude nalezen .

než někdo napíše že je to klasika parking šrám , tak si dovolim podotknout že stim souhlasím , mě spíš sere to že ten zadek je nedávno lakovany , nové lišty , parking asistent ,apod.

Tak můžem zatím anketkovat .

[upravil dne 31/5/09 Pe.Tr]

[upravil dne 2/7/09 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je skotecne neprijemna zalezitost. Ja osobne mam zkusenost takovou ze memu bejvalemu sefovi naboural ujizdejici zlodej jeho zaparkovane vozidlo a bohuzel po vsem tom papirovani a oblezani policie to dopadlo tak ze si skodu zaplatil sam :(. Doufam ze teda v tvem pripade se to podari obratit a vinik se najde a skoda uhradi. Hodne stesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 90% je to nekdo z baráku , tady parkují jen místní , stačí mě vědět vuz popř i barva a jsem doma. Navic ta kamera je hodně blízko a nic ji nebránilo ve vyhledu , bohužel je tu taky varianta že byla otočená na druhou stranu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mne tak napada. :-) moznost pro anketu.

4. mam havarijku neresim to zaplati to pojistovna

5. znam nekoho kdo nema bonusy u povinneho ruseni a je svolnej to vzit na sebe a zaplati to jeho pojistovna.

(Skoda do 50k uzasny dotaznik sepisete u pivka a je po problemu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známýmu se stalo něco podobného, nějaký zm... se mu proběhl po autě. Ani nevěřil tomu, že by kohokoli kdykoli chytili. Ale nějakým způsobem se cajtům ozval svědek a toho kluka vypátrali a on se přiznal. Tak snad budeš mít taky takové štěstí, držím pěsti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: negrbob

Jeste mne tak napada. :-) moznost pro anketu.

4. mam havarijku neresim to zaplati to pojistovna

5. znam nekoho kdo nema bonusy u povinneho ruseni a je svolnej to vzit na sebe a zaplati to jeho pojistovna.

(Skoda do 50k uzasny dotaznik sepisete u pivka a je po problemu)

K bodu 5: Pokud někoho najdeš, asi poté ztratí na bonusu pojiš´tovny - tzv. bezhavarijní průběh pojištěni.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...