Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interier + polepy budíků


Tomi

Recommended Posts

Ahoj 406 kaři...

Tak se se tak zajímal o polepy budíku. Dal jsem interier do chromu a např. bílo modré budíky by se docela šikly. Již jsem si psal s frajerem kterej tyto kouzla umí... a výsledek: barva: není problém, chrom. kroužky jako má nový model: není problém...vlastně nic není problém... jednotná cena:900,- a doba trvání max. 14dní. podmínka:zaslání orig. kroužků...a on je pošle z5 již polepené....

jukněte sami: http://tachocolor.wz.cz/peugeot.htm

Jinak jsem se chtěl zeptat: prosím vás není mezi vámi někdo kdo by měl právě ty kroužky do budíků s otáčkoměrem??????

[Editován dne 22/6/04 Tomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zkoušel ty kroužky vyndavat, že bych si je stříknul do chromu sám, a docela porod. Radši jsem to vzdal. Nerad bych tam urval něco důležitýho a potom musel kupovat new budíky.

Nemá s tim vyndaváním někdo zkušenosti? Na co dát bacha, co odpojovat, co radši neodpojovat, apod.? Jde to sundat i zepředu (odejmutím průhledného skla) nebo jen zezadu?

Jinak ty polepy vypadaj fakt dobře, ale zajímalo by mě z jakýho je to matroše, aby se to po čase nějak nezkrabatilo. V tý kapličce je občas v létě pěkný vedro!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem s nima mluvil o 406. Maj jen verzi s hodinama. S otáčkoměrem ne. Tak nevím zdá se mi to nebo ne, když je vidím na obrázcích. :(:(:(

Udělaj mi to do 10 dnů když jim naskenuju ty svoje 1:1 a pošlu to mejlem. Zvážím to. Ale nechápu ty obrázky. :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no... ono když je to s těmi hodinami,... tak vzor palubky je pořád stejný,.. otackomer a hodiny sou skoro stejné... a na těch fotkach je i novej model.. ale nevím... moc jsem to neskoumal... hrozně se mi tam líbí ty v bílé barvě,.. crom. kroužek kolem ... fakt hezké....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už jsem, s ním probral... on je přej dobaže udělat...asi z te folie kterou to polepuje... nevím... ted jde o to,... že potřebuju sehnat bud jine budíky na 2.1 td abych mu je poslal nebo to nak rozumně rozebral... ale ferry prej už měl tach. rozebranej,... dokonce ma jeden v pokoji na stole... mohl by nam poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera jsem ty budiky rozebral, ale ty krouzky sundat nejdou, je to jen opickej klam. Oni tam zadny obroucky ve skutecnosti nejsou, je to jeden kus plastu prez cely budiky a je to polepeny folii s cislickama a obrazkama :D

Jedine by to slo udelat tak, ze by se ta folie sloupla a nastrikal celej ten plast a pak se folie vratila, vysledek by byl asi stejnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AA koukam ze na to Kveton uz prisel :D zrovna dneska jsem to psal Tomimu po ICQ a nez jsem se dostal k tomu napsat to sem, Kveton me predbehl.

Jedina moznost jak udelat ty krouzky chromovy je odriznout opatrne to plexi zepredu,pokusit se sloupnout tu folii, zvolenym zpusobem nastribrit ty krouzky a zase vse vratit, kdo se hlasi jako dobrovolnik :D ? Ja momentalne nemam na to cas, ale kdybych mel tak se do toho pustim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na pknou lopotu. Já ještě stále řeším modré podsvícení bude to už 3 pokus a pořád to není ono, takže mě ještě nějaká ta rozebírka čeká, ale raději bych koupil nebo někde nechal udělat kroužky co si tam pak můžu jen máznout a hotovo. Ale to bych chtěl asi moc co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To plexi fakt sundat nejde. A když, tak pěkně blbě.

2 white: Vim, že se to tu už řešilo. Ale, co jsi použil na to modrý podsvícení. To jsi jen seškrábal to původní a natřel to něčim, nebo proběhla nějaká folie? Nějak mě nenapadá, kde něco podobnýho sehnat... :papa

A co se týče kroužků, který tam můžeš \"jen máznout a hotovo\", to něco takovýho na lvíčky existuje? Viděl jsem to jen od Milotecu na Škodyho výmysly a za nehorázný peňule. :o:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tento víkend je plánovaná další rozebírka palubky. Modré podsvícení LED diodama nevyšlo (svítilo to hrozně málo - jenže jsem nevěděl že palubka má štelování jasu takže jsem to možná neměl naplno tak to otestuji znovu) a transparentní folie od jedné firmy zabývající se reklamními polepy aj. taky testem neprošla. Opět to bylo moc tmavé a ručičky zůstaly bílé což v prvním případě s LEDkama byly nádherně modré a jasné (ale ne zas tak moc aby oslnovaly). Pak dám vědět případné uspechy a neúspechy.

Koukal jsem u Seppa na stránkách je registrovanej nějakej Tomi a ten to má pěkně udělany. Tak mu možná napíšu jestli si to delal sam nebo jestli to nechal udělat firmu. Vysledek je fajnovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...