Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s novymi litaky na aute


Stenlly777

Recommended Posts

Původně zaslal: čakom

musíš ho zmenšit na 800x600

OK to jsem taky tak nejak pochopil ze to musim zmensit,ale porad jeste nevim jak???Uz sem na to ztahnul i nejake programky ktere se tady na to doporucuji a porad nic,tak hlavne trpelivost.Prece nejsem uplne bl....ééé :myslim

[upravil dne 11/6/09 Stenlly777]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stenlly777

Původně zaslal: čakom

musíš ho zmenšit na 800x600

OK to jsem taky tak nejak pochopil ze to musim zmensit,ale porad jeste nevim jak???Uz sem na to ztahnul i nejake programky ktere se tady na to doporucuji a porad nic,tak hlavne trpelivost.Prece nejsem uplne bl....ééé :myslim

[upravil dne 11/6/09 Stenlly777]

post-0-14109607552608_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

:potlesk

toto nejsou originály;)

Taky si to uz myslim po techto konverzacich s vami,tak mi rekni kolik se tyhle loukotaky cenove pohybuji a ja se tam za tim frajerem jeste jednou podivam a pokusim se mu vysvetit par detajlu o kterych teda jeste nevim ze ty kola co mi prodal za origo.tak ze nejsou origo. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Vždyť jsem psal na minulé stránce, že RIAL určitě originály nejsou. :)

Pokud ti to někdo tvrdí, tak TADY máš odkaz s cenou a došlápni si na něj. :aut

Jo jasny ja vim ze si mi to tu uz psal,ted me akorat se...e ze sem mu skocil na špek.Jde o to ze mi je prodaval za origo.a smejd to musel vedet ze nejsou,jinak cena na netu je za 7400,- no a ja sem to mel komplet i s obutim na auto za 7000,- tak to me asi az zas tak moc neobral na penezich,akorat ze ze me udelal blba a to ze to nejspis nepoznam a povedlo se mu to.No nic kdyz s nim nehnu tak mu udelam alespon\"peknou\"vizitku.Pockam jak se k tomu postavi ;) Kazdopadne vam vsem dekuji za upresneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...