Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

imobilizer


Southie

Recommended Posts

jelikoz sem idiot a batohu sem mel nahr. klic od auta i s pasem a to mi nedko slohnul premejslel sem jak docilit toho aby me nekdo nenavstivil s umyslem odjet peugeotem 306.. menit vsechny zamky se mi nechce - jde o to zda v peugeotu by mohli zmenit imobilizer na stavajicim klici a v aute tak aby dotycnej majitel meho rezervniho klice nemohl alespon odjet kdyz uz by se mi dostal do auta.. popr. kolik to tak stoji :(,, popr jak by ste to resili vy :(..

jeste dotaz, imobilizer se do peg306 daval ikdyz tam nemam palubni kalkulacku ne?.. mel by bejt chip v klici.. pro jistotu se ptam, abych pak nechtel neco co ani nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, imobilizer tam mas, je to taky plastovy \"kruh\" nasunuty na spinacej skrinke a v kluci mas čip, da sa aj vybrat...ale pochybujem ze ti to v peugeote vymenia, isto ti budu chciet spravit len komplet vymenu, jedine ak by si zohnal z vrakacu alebo z nejakej buracky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qcko

Hej, imobilizer tam mas, je to taky plastovy \"kruh\" nasunuty na spinacej skrinke a v kluci mas čip, da sa aj vybrat...ale pochybujem ze ti to v peugeote vymenia, isto ti budu chciet spravit len komplet vymenu, jedine ak by si zohnal z vrakacu alebo z nejakej buracky:myslim

a to nejde jen preprogramovat i s klicem na jinej kod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...