Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec


SV 24

Recommended Posts

ty tam ale take dlouho nevydrzely a musel sem si shanet jine kola :D Nakonec sem koupil od KoudaKa ale musel sem dat dopredu podlozky a dozadu casem prijdou taky... Barva nebyla spatna,ale udelal sem si je aby se mi hodily vice k autu a snad se mi to povedlo... Kola jsem si strikal sam a nevypada to spatne :) Narazniuk uz me taky nebavil tak sem se pustil po vzoru Radka26 do delany predniho narazniku.Jeste neni dodelany ale uz to snad vypada celek dobre

p.s.: jeste pred lakem kol

post-0-14109607106137_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak veskere upravy opravy atd co si delam na aute si delam sam a vse na ulici.Nemam bohuzel garaz ani zadnou dilnu,takze si delam vse na ulici.Jelikoz bydlim v centru Prahy u Vaclavaku tak je to nekdy sranda :D a lidi okolo koukaj a obcas si me nekdo i foti.Az budu mit dilnu tak to bude veselejsi,ale nestezuji si :papa

Prikladam foto abyste mi verili,ze nekecam :D

post-0-14109607107374_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, pěkný :) Dnes jsem poprvý ve vlákně 309tek a zrovna taková pastva pro oči :mrk

Chtěl jsem se zeptat, jak si udělal tu masku takovou červenočernou (jak tam byl asi ten tahokov)?

A ještě si mi připoměl tu scénku z Kameňáku - \"prásk... ty ber kola, já beru rádio\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...