Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fleky ny laku


prca

Recommended Posts

Ten kameň je svinstvo. Ja som to mal len na prednej kapote tak som to jemne prešiel pastou na odstraňovanie škrabancov Turtlewax. Ale myslím, že pomôže hociaká leštiaca pasta s jemný abrazívnym účinkom. Tempo na staré laky by mohol byť ideálny, možno by stačil aj ten na nové laky - mám ho kúpený, ale ešte som neskúšal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha, temer všetky prípravky na odstraňovanie vodného kameňa obsahujú kyseliny.

Inak týmto fľakom z vody po umývaní sa dá pekne predísť keď po umytí poutierate auto jelenicou. Tiež pomáha ak je auto navoskované a umýva sa iba čistou vodou. Vtedy to ide pomerne ľahko dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prca

a nepomohla by nějaká pasta s jemným brusným účinkem.Dal jsem totiš nastříkat kapotu a zjistil jsem že je střecha zhruba od jedné čtvrtiny drsná,jekoby poprášená lakem a ty fleky od vody jsou pod ní.:(

Tak to posral servis keď ti to striekali nezakryli strechu, išiel by som minimálne pýtať odškodné. S tým asi nič neurobíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...