Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predam 505 TI r.v. 85, 155 koni


paul_b

Recommended Posts

Predam Peugeot 505 TI, 2,2 benzin 155 konikov, r.v. 85, 255 tis. km., strieborny, slape ako hodinky (v zivote ma nenechalo na ceste vlastnim ho od 1996, cesty ala Bulharsko, Chorvastko, Madarsko, Rakusko, Polsko a pod.), vybava: alu kolesa + zimne na plechacoch, elektrika okna vsetky, palubny pocitac, rozprava, posilnovac riadenia, radio, repro 4x, kufor velky, interier semis... fotky dodam neskor. menene capy, olej, filtre,... +pridam navod servisny od Haynes. cenu si skuste navrhnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Jak to myslíš že motor je tip top?

Slabší motor v papírech - stejně vyšší pojistka je od 1951 ccm nebo tak nějak.

Docela se dost vyšisovala střecha a kapoty.

Funguje ten mluvící počítač a stěrače na světlech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motoricky je OK, na tychto typoch praskali hlavy... tusim ako 1,8hladky benzin to je v papieroch...

mluvici pocitac 100% funkcny.. elektronika vsetko no problem... nedavno meneny alternator

zimne, letne pneu - vsetko original ako bolo auto povodne zakupene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

no ako vidim, budem musiet ponuknut este viac na zapad... par zaujemcov sa mi ozvalo na inzerat (inde) avsak su z lacneho kraja... chcel by som za neho tak ako je, 1000€ pricom v DE idu tak 3000 a vyssie... skuste napisat, aku to ma cca cenu, alebo ci som prilisny optimista

[upravil dne 5/12/09 paul_b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem to známému z BA, posílal jsem mu mail, ale ten nedošel. Ale moc to nechce, páč je to Turbo, kterým praská hlava. On by radši V6.

Těžko soudit, když jsem to neviděl. Chtělo by to aspoň vědět, jak je na tom spoj pod kapotou (u zámku kapoty, kde se sbíhá plech kastle, předního dílu a blatník). Podle toho by se vidělo, jak moc je to narezlý.

Problém je asi v tom, že z fotky lze vyčíst:

vyšisovaný lak - asi to stálo vždy venku na slunku, a to i podle vyšisovaných zadních sedaček pod zadním oknem.

Ten lak je problém toho roku, já to mám podobně (ale méně).

Jestli to není moc narezlé, vše funguje, nemá to vůle třeba na zadní nápravě (bez bouchání), tak dejme tomu že to má cenu 15-25 tisíc Kč (počítám že 1000€=25000 Kč), ale jen v tom případě, že je motor opravdu v pořádku, a není už hlava vařená nebo nějak jinak opravovaná.

Taky je to v tom, že když někdo takové auto bude chtít, nekoupí ho v ČR či SR, ale spíš v Německu.

Vím, že se prodávají za 3000€, ale to je stav bez problémů a vad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten naraznik, spoj viem odfotit... hrdzave to tam ale nie je... jedine co je hrdzave je vyfukove po, to je ale snad na kazdom aute co existuje a plus na jednej strane ako keby dvere.. blatniky kusok...podbehy su ok.. pofotim to, ale doma budem az 17.12. cize o tom potom...napravy vsetko ok, menene capy nedavno.. ziadne buchanie a pod.... motoricky je na 100% ok, zvarana hlava a pod nikdy nebola... olej takmer nezere - ak neratam otocenie 2000km tam a spat a chybalo mozno 0,5-1cm na ukazovateli.. gumy su zachovale, najazdenych minimum km... popravde ak to za tych 1000€ neodide tak to radsej rozbijem alebo si z toho urobim rally auto... pretoze za menej mi to pride ako predaj z nudze kvoli peniazom a nie realne ohodnotenie ceny vozu

[upravil dne 6/12/09 paul_b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...