Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 zadní brzdy, kotouče přibrďují, pískají


jarajarda

Recommended Posts

Vyměnil jsem kotouče a desky, od ATE, vyměnil lanovody a brzdiče jsou rozhejbaný a chodí naprosto bez problémů, netušíte někdo, kde je chyba, že mi ty de_ilní brzdy neustále zezadu hvízdají a přibržďují? Co ještě vyměnit...? :(

Je to nepříjemný, když jedu ve městě, je to jak když jedou kolotočáři.. :( Hurvajz ví o čem mluvím .. :(

Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted prijel od kluka kterej mi pomahal se stejnym problemem ,akorat ze desticky teda nemam nove meneny ale hvizdalo to jako blazen,trochu mi pribrousil hranu desticek pac prej to tre o okraj kotouce a to to dela a zda se to bejt dobry.nebo tam treba muzes mit jen nakej bordel treba nakej dratek nebo tak:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Staré hadice ku brzdičom, napuchnú pod tlakom.

Když napuchnou,tak to by se zvětšily na objemu,a tím pádem by byl tlak kapaliny ještě menší než má být,ne? To by potom netlačila kapalina do brzdiče,naopak by ztrácel brzdič sílu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni napuchnou dovnitř a pak se tlak nevrací, mohlo by to být tím, pravda, pravda

člověče, Jardo nevim jestli je to tim na 100% ale myslim že by to tim bejt mohlo, na starym fiatu 127 se zabrzdilo a už se jedno kolo neodbrzdilo, dlouho na to nemohli přijít, pak vyměnili hadice a byl klid, že mě to nenapadlo dřív :myslim

[upravil dne 21/5/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepíík

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Oni napuchnou dovnitř a pak se tlak nevrací, mohlo by to být tím, pravda, pravda

Napuchnou DOVNITŘ?????:o

Guma časom a tlakom napuchne a zmenší svetlý prierez.

Frenky: namaž zadnú stenu doštičiek medenou vazelínou.

[upravil dne 21.5.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Pepíík

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Oni napuchnou dovnitř a pak se tlak nevrací, mohlo by to být tím, pravda, pravda

Napuchnou DOVNITŘ?????:o

Guma časom a tlakom napuchne a zmenší svetlý prierez.

Tak tomu už se dá rozumět,to je ale pěkně šitovej materiál,zpuchřený hadice se naposledy vídávaly u starých Škodovek :blicismajlik Tak to bych tam dal rovnou při výměně pancířky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Původně zaslal: Pepíík

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Oni napuchnou dovnitř a pak se tlak nevrací, mohlo by to být tím, pravda, pravda

Napuchnou DOVNITŘ?????:o

no prostě propustí tlak od hl. brzd. válce,ale zpět to jde špatně a pomalu...

Ty Francouzi to mají všechno nějak naopak:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Oni napuchnou dovnitř a pak se tlak nevrací, mohlo by to být tím, pravda, pravda

člověče, Jardo nevim jestli je to tim na 100% ale myslim že by to tim bejt mohlo, na starym fiatu 127 se zabrzdilo a už se jedno kolo neodbrzdilo, dlouho na to nemohli přijít, pak vyměnili hadice a byl klid, že mě to nenapadlo dřív :myslim

[upravil dne 21/5/09 Radek Hurvajz]

Vzadu jsou hadičky kde? Vyměnil jsem jen lanovody, taky mne napadlo že by to mohlo být tím..

Vepředu jsem vyměnil i hadice a předek se zdá být (zatím) OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...