Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč 206


Bobesch

Recommended Posts

Ztratil jsem klíč s DO a zůstal mi jen obyčejný,tak se chci zeptat jestli když si seženu někde z bouračky jiný s DO, tak jestli půjde podle toho který mám nějak přeprogramovat na moje auto aby mi fungovala i dálka. bohužel nemám tu kartičku k immobilizéru, pár příspěvků na toto téma jsem už našel, ale nic co by mi to pořádně objasnilo. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zajímalo by mě :

-Když se sežene jiný(rádiový)dálkový ovladač, jak pracné je přeprogramování?

-Připadně jestli je to drahé, není lepší už zainvestovat např. do dálkače s alarmem?

(Na fóru už jsem viděl, že to někdo napojoval ke stávající jednotce v autě a šlo to).

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to jsem přesně myslel.(Jen mi někdo dal brouka do hlavy jestli nejde u pažoutka taky naladit náhradní dálkač podobně jako u Jablotronu:V řídící jednotce něco přepneš a zesynchronizuješ další dálkač).Nevím jestli tuhle funkci měli centrály v peugeotu, nebo se to muselo naladit někde bokem přes čítač či počítač.

Na druhé straně : zase takový alarm+nějaké to pípnutí či bliknutí u zavírání taky nemusí být marné :):roker:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...