Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hanzoš car -> odešlo ABS,koupě radia?


Hanzos

Recommended Posts

Tohle sem uplně přesně veděl že všichni to budou svádět na věk...a že mi mladý způsobujem nehody...Se podivejte co lidí způsobuje osaba který je třeba 30let nebo motorkáři myslíte sy že když v 21letech dostanete řidičák na silnou motorku že to neskusí třeba i na těch 200km/h?Blbost každej to skusí...Proto si ji taky koupil...NEříkám byla to moje chyba..držel sem volant jednou rukou..a trefil sem díru:(Bohužel stalo se:(Ale byl sem rád že se slečně nic vážnýho nestalo na moje zdraví sem sral..Škoda že mě hodně lidí odsuzuje kuli věku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GRiMx

Nemluvím o autě. čím bezpečnější auto pro začátečníka tím líp. Souhlasím stebou.Ale rozhodně někdo kdo má čerstvej řidičák, nebo nemá dostatečné zkušenosti, by měl svou jízdu k tomu přizpůsobit ;) A myslím si že silnější vozy (nemám teď namysli 1.8ku ) nutí jezdit člověka rychleji. Pokud boural po 3 týdnech a vypadá to na prázdnou silnici tak rychlost asi nepřizpůsobil svým schopnostem.

To auto už mám doma to nebylo na ty silnice kde to je vyfocený..až pojedu kolem nafotím fotky toho srázu a dám to sem jen pro inspiraci...

[upravil dne 14/5/09 Hanzos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanzos

Škoda že mě hodně lidí odsuzuje kuli věku...

To bude nejspíš kvůli tomu, jak to popsal GRiMx výše. Taky nejvíc potkávam mladší ročníky, kteří jezdí jako prasata. Proto se to možná odsuzuje dle věku. Až se to změní na důchodce, tak to bude zase jiná věková kategorie :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted te nebudu odsuzovat podle veku,to vzadnym pripade ne. Patrim taky do te mladsi skupiny (ridicak budu mit 5 let) a mam najeto 100tkm. Uz je to nejaka vzdalenost a cim dal mel utvrzuje to,ze i kdybych mel ridicak 40 let a mel najeto milion kilometru,nemuzu rict,ze jsem nabral zkusenosti nebo ze jsem zkusenej ridic. situace na nasich a nejen na nasich silnich budou stale jine a prizbusobit se jim je tezke. Urcite to vidim i z meho okoli pratel,ze dnes je moda silne auto a hned hrabe a pryc,sice osobne nevim co na tom je,asi nejsem normalni. starsi ridici uz si tohle odpousteji a at MY mladi chceme,tak v dnesni dobe nehody zavinujou prave ti to ridici. Kazdopadne musite uznat,jak tady nekdo psal,tak kdyz pojedu v saxu 1.1 100 tak se mi bude zdat,ze letim,ale kdyz 100 pojedete dejme tomu treba v nejakym vetsim baworu,tak ta rychlost se vam zdat nebude a pujdete na vetsi a s vetsi rychlosti,byt se vam zda normalni,moc neudelate. pak staci jak rikas jedna ruka,dira a je to hned! Jinak obdivuju tvoji praci pri skole,auto mi rodice koupili tez,ale od te doby veskery servis a problemy co jsem mel,sem si platil ze sveho a lide tady vedi,ze jich nebylo malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak! Nemyslím to tak že to záleží na obsahu ale když jedu 1.4 tak je to něco jinýho jako 2.0 při tom dvoulitru auto jinak jede, jinak táhne a ani nevíš jak a máš tam najednou 130. Z 1.4 to taky vytáhneš ale už to musíš víc rvát.v těch silnějších ti ta rychlost tolik nepříde ;) neříkám, že nehody zaviňujou ty mladší ale jsou to právě oni kdo častěji neví co svou jízdou způsobí. Řidič co má více naježděno ví co si ktomu svému autu může dovolit, dobře ho zná a ze zkušeností na silnici dobře ví jaké jeho chování může mít následky.Doufám že ses poučil a bude z tebe lepší řidič. ;) nehoda je ta nejlepší a zároveň nejhorší škola ;) (pokud z ní všichni vyváznou živý)

[upravil dne 14/5/09 GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár lidí to tu docela přehání, každou chvíli to někdo hodí do pankejtu at je mu 18 nebo 40. Hold se prostě stane, ta vteřina nepozornosti je svině. Aspon má za sebou první ťukec a jak se říká, kdo neboural neni řidič :)

Ps: já jsem taky rozstřelil v 19 auto, a byla to ultralíná 406 v 1.9TD, tak to neni o výkonu, si třeba můžu říkat: mít tam V6 s brembama, tak to ubrzdim.

[upravil dne 14/5/09 Ajdamek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Pár lidí to tu docela přehání, každou chvíli to někdo hodí do pankejtu at je mu 18 nebo 40. Hold se prostě stane, ta vteřina nepozornosti je svině. Aspon má za sebou první ťukec a jak se říká, kdo neboural neni řidič :)

Ps: já jsem taky rozstřelil v 19 auto, a byla to ultralíná 406 v 1.9TD, tak to neni o výkonu, si třeba můžu říkat: mít tam V6 s brembama, tak to ubrzdim.

[upravil dne 14/5/09 Ajdamek]

No s tím že kdo neboural není řidič rozhodně nesouhlasím,ale na druhou stranu máš pravdu že to vůbec není o výkonu.......Myslím si že sem s 3L V6 mnohem bezpečnější než kloboučkář ve schnilý 125...............................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to neriesil, pravo niekoho sudit ci uz podla veku, alebo podla nicoho ineho nema ani jeden z nas na to je tu ten najvyssi :D. A stat sa moze, niekedy to nie je len o opatrnosti, 18 rocny sice buraju auta o nieco castejsie lebo im chybaju skusenosti a teda aj ten respekt ziskany casom, co vsetko nam vie priroda, alebo fyzika pripravit (a je tam este pocit nesmrtelnosti). Ja som zacinal uz v 13 na motorkach od pioniera hore a vzdy som namlatil akurat svoju hubu niekde na polnacke (po statnych cestach som nejazdil). Skor by som za zamyslel nad tym, v akom stave vypustaju autoskoli soferov na cesty. Aut je cim dalej tym viac a cas na spravenie vodicaku sa stale skracuje....

minule v Brne sa ucili mladata policajtov riadit krizovatku skoro ich tam pozrazali a to nie je o veku, ale o ludskej blbosti, chyba tolerancia a kazdy svoju zahorklost zo svojho zivota ventiluje na cestach:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to. Možná sem teď napíšu tak mě nesežerte. :mad:

Kdyby to bylo o výkonu auta a věku, proč tenkrát jedním z důvodů pro výrobu Mustangů, Cudy a dalších v Americe bylo to, že měli odbyt u středoškoláků který měly 16 roků a čerstvý papíry? Neříkám že všechny byly GT nebo tak, ale 1,4 v to určitě nebyla. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej v 18ti lita jako prase taky sem lital vim ze muj otec lital a vim ze moje dite bude litat

je uplne jedno jestli mas 1.2 Hned To Prodej, nebo 2.0 GTI i posrana fabie 1.2 dokaze jet 150 a na to abys nekoho zmrzacil ve meste nepotrebujes ani auto staci jet na kole a blbe nekoho nabrat.

ale co nesnasim je kdyz nekdo ridi vozralej, hlaska -> ty vole dal sme si jenom 3 pivka, sem uplne v pohode, je to kousek,...atd jako zabijet za tohle za to bych proste a regulerne zaviral, nadejchas -> des sedet nebo aspon podminka na 5 let. Pak se lidi divej ze kamionak co srovnal 19 aut dva rodiny domky a betonovej komin nadejcha 4promile.....

edit: ten kamionak je jen priklad rozhodne neurazim kamionaky nebo ridice z povolani :)

[upravil dne 14.5.2009 Tunny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: ten kamionak je jen priklad rozhodne neurazim kamionaky nebo ridice z povolani :)

[upravil dne 14.5.2009 Tunny]

no proto :bacha:D

jinak já si taky myslím že mladý kluci který udělají papíry by měli jezdit s autama max.do 55 kw . nebo podobně jaké je omezení u motorek.... taky jsem se učil jezdit s Moskvičem kterej byl 1500ccm a vůbec mi to nevadilo,pak přišla Audi 50 alias jedničkovej Golfík a pak byl na řadě Renault 19 1.7 ie a teď jezdím s Peugeotem 406. Ano mezitím jsem jezdil se spoustou aut víceméně silnejch ale vždy tak tam kde to neznám nejedu jak prase..... a tam kde si můžu ledasco dovolit ho klidně vopepřím.... ale v takových mezích abych to měl furt pod kontrolou.... nicméně je fakt ten že ty lidi se to naučit musí ale když už mají silný auta,měli by jezdit přiměřeně svým zkušenostem..... to si myslím já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

jinak já si taky myslím, že mladý kluci, který udělají papíry by měli jezdit s autama max.do 55 kw

.

No vidíš a to i někdo může říct, že to nebude řešení. Protože každej chvátá, budou chtít někde předjet, ale neodhadnou to, protože to auto na to stačit nebude a je zle :myslim. Třeba kamarád (22 let), jezdí od 18 s Nissanem 200sx - 132 KW myslim a nikdy jsem ho neviděl, že by měl někdy chuť to sešlápnout na podlahu, nebo podobný ptákoviny, ba naopak;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tunny

Kazdej v 18ti lita jako prase taky sem lital vim ze muj otec lital a vim ze moje dite bude litat

je uplne jedno jestli mas 1.2 Hned To Prodej, nebo 2.0 GTI i posrana fabie 1.2 dokaze jet 150 a na to abys nekoho zmrzacil ve meste nepotrebujes ani auto staci jet na kole a blbe nekoho nabrat.

ale co nesnasim je kdyz nekdo ridi vozralej, hlaska -> ty vole dal sme si jenom 3 pivka, sem uplne v pohode, je to kousek,...atd jako zabijet za tohle za to bych proste a regulerne zaviral, nadejchas -> des sedet nebo aspon podminka na 5 let. Pak se lidi divej ze kamionak co srovnal 19 aut dva rodiny domky a betonovej komin nadejcha 4promile.....

edit: ten kamionak je jen priklad rozhodne neurazim kamionaky nebo ridice z povolani :)

[upravil dne 14.5.2009 Tunny]

Stimhle souhlasim kamoš taky měl to domů 500m a říkal to je kousek odřidím to(asi po 7 pivech)...A to víš že jo hned první zatáčka a nabral značku a škoda za 12 tisíc...Nikomu se nic nestalo ale rozstřelený auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvulNevim, co to tady řešíte. Že si namlátil je jeho blbost. Podle všeho to byla jeho chyba a je jedno, v čem si zrovna vezl zadnici. Co se mi na tom líbí je to, že si opravu auta zacvakal ze svýho a určitě si z toho vzal nějaký ponaučení;)

Pokud někdo vydá omezení na výkon (třeba těch 55 kW), měl by to taky limitovat tím, jak lehký to auto může být, protože auto s 55 kW bude vě většině případů vážit někde mezi 850 - 1000 kg. Např. 205ka je ideální příklad- malý letadlo, který s 1.4 lítá jako ďábel, ale je to papírák...

Až budou v autoškolách dělat to, co mají a budou mladý lidi taky učit, jak se chovat v kritickejch situacích apod., pak by to mohlo vypadat jinak, pokud nebudou mít všichni v hlavě místo mozku nas*áno, jako tomu je v hodně případech dnešních dnů...

Jinak je jedno, kolik dotyčnýmu řidiči je. Pokud je to de*il a navíc neví, co si může dovolit a řídit neumí, může mu bejt kolik chce...

Taky jsem s autem skočil do škarpy (ve 23 letech s nájezdem cca 120.000 km po šesti letech řízení) a byla to moje chyba. Naštěstí se nikomu nic nestalo a odnesly to jen plechy. No jo, pokud nevidim, že je na silnici led, tak nemám brzdit:D

A ty ožraly za volantem, který někoho zmrzačej nebo zabijou, bych rovnou střílel, těm žádná podmínka nepomůže (viz. případ týpka se zabavenym řidičákem a stejně ho chytli a nadýchal sušný číslo:bacha)

konec :xvul

Hanzos: Jinak ta kára vypadá fakt dobře:super A už jezdi opatrně;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si maj klidně obsah 5,7 .... ono každej je jinej že? A stejně jako má každej jiný předpoklady k řízení tak i jinak dělal autoškolu ..... Někdo jezdil x poctivejch hodin a někdo to vošulil.... a vono ta teorie se už nějak sfoukne, navíc táta má známí na dopravce atd. Takže zatímco ti 18ti letej týpek zaparkuje na 1mm přesně s tátovým Hummrem nebo jezdí závody do vrchu už od 16ti jinej přehlídne i hlavní..... proč tedy auta do 55kw ..... mě se vždy jezdilo lépe s vyšším obsahem, stejně jako má někdo rád naftu někdo benzin .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

:xvulNevim, co to tady řešíte. Že si namlátil je jeho blbost. Podle všeho to byla jeho chyba a je jedno, v čem si zrovna vezl zadnici. Co se mi na tom líbí je to, že si opravu auta zacvakal ze svýho a určitě si z toho vzal nějaký ponaučení;)

Pokud někdo vydá omezení na výkon (třeba těch 55 kW), měl by to taky limitovat tím, jak lehký to auto může být, protože auto s 55 kW bude vě většině případů vážit někde mezi 850 - 1000 kg. Např. 205ka je ideální příklad- malý letadlo, který s 1.4 lítá jako ďábel, ale je to papírák...

Až budou v autoškolách dělat to, co mají a budou mladý lidi taky učit, jak se chovat v kritickejch situacích apod., pak by to mohlo vypadat jinak, pokud nebudou mít všichni v hlavě místo mozku nas*áno, jako tomu je v hodně případech dnešních dnů...

Jinak je jedno, kolik dotyčnýmu řidiči je. Pokud je to de*il a navíc neví, co si může dovolit a řídit neumí, může mu bejt kolik chce...

Taky jsem s autem skočil do škarpy (ve 23 letech s nájezdem cca 120.000 km po šesti letech řízení) a byla to moje chyba. Naštěstí se nikomu nic nestalo a odnesly to jen plechy. No jo, pokud nevidim, že je na silnici led, tak nemám brzdit:D

A ty ožraly za volantem, který někoho zmrzačej nebo zabijou, bych rovnou střílel, těm žádná podmínka nepomůže (viz. případ týpka se zabavenym řidičákem a stejně ho chytli a nadýchal sušný číslo:bacha)

konec :xvul

Hanzos: Jinak ta kára vypadá fakt dobře:super A už jezdi opatrně;)

Děkuji za pochválení auta..Snad v blízky době bude nějaká nová věcička na autě už něco plánuji...Rozhodně sem se poučil s tý nehody a nikomu to nikdy nepřeju...Takže ted už jen s rozvahou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...