Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozoberanie bubnovej brzdy


El-Chio

Recommended Posts

Dobry den, tak som sa vcera pokusil rozobrat zadnu bubnovu brzdu, ale nebol som uspesny, pretoze som nenasiel otvor cez ktory by som povolil ten srob na zostelovanie pakni na bubnokotucoch je pre to zvlast utvor ale na bubnoch nie je :( keby ste nahodou mal niekto nejaku fotecku, alebo aspon nejaky nakres cokolvek budem vdacny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, teraz som sa s tym sral pol hodiny a nic. Tak ak mozes poskytni mi prosim nejaky postup. Ono ces ten otvor je vydiet len kusom toho ozubeneho kolecka a este aj to je tak blbo zo sikma... A pripadne aj salej do buducna ako si dal dole ten budon? Staci na to kladivo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

drobet poklepával kladivem a silnější šroubovák,ale musel jsem drobet povolit to kolečko aby povolil buben.Druhé kolo šlo hůře kolečkem nešlo točit takže tam byla hrubá síla ale šlo to nakonec,Pak jsem vše promazal o očistil aby se dalo lépe točit kolečkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

povoloval jsem přes díru co je na šroub kola

postačí toto ?

jak tak koukam na to foto, tak ti tam chybi ten aretacni plisek toho samostavu, ktery zapada do tech zoubku samostavu, takhle to nemuze moc dobre fungovat a dostelovavat se

Původně zaslal: honza406

na obou stranách?? nejsem si jist dělal jsem to je tomu 3 roky

myslim, ze jo, na obou stranach jsem to delal smerem dolu

[upravil dne 10/5/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuuu, tak mne s tym koleckom tiez nejde tocit :( Asi budem musiet pouzit na to hrubu silu:bacha. Cize srobovak a kladivo. Len snad na tom nic neposerem, a jak si dostal ten bubon dole bez povolenia? Ved za tym bubnom je plech a neda sa po tom ani poriadne buchnut:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, tak som sa dostal donutra :) Len problem je v tom, ze ked som odhrnul tu manzetu na brzdovom valceku tak je tam natecena brzdova kvapalina taka stuhnuta jak vadelina to vyzera. Ale predpokladam, ze asi vazelina by tam nebola, je to take zelene. Takze asi budem musiet vymenit valceky, ze? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...