Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zapojenie vonkajšieho teplomera


pepicekb

zapojenie vonkajšieho teplomera  

  1. 1. zapojenie vonkajšieho teplomera


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdravím Vás..Potrebioval by som poradiť ohladne teplomera na peugeote 206. V spetnom zrkadle nemám tepl.čidlo a preto mi to na displeji neukazuje teplotu len čiarky..Ale mám iné čidlo z teplomera len neviem kde sa to má pripojiť, či priamo dakde na displej alebo kde?

:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 6/5/09 pepicekb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ďakujem za pomoc..ešte som sa s tým nezaoberal . Musím ešte pozrieť či mám čidlo v zrkadle..Ale chcel by som to tak spraviť ze tam pripojím iné čidlo čo mám z digitálneho teplomera v izbe..podla mna by to malo fungovať aj na také čidlo..Keby som ho nemal v zrkadle tak by som nemusel ťahať káble cez celú prístrojovku ceu dvere ale takto by som ho vytiahol dakde pod predný spojler...

:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak som sa konečne k tomu dostal..Pozrel som si ten návod a zistil som že ja tam mám káble čo idú od BSI ale zase nemám čo idú od dverí...To mi je jasné ,že nemám v spetnom zrkadle teplo.čidlo.. Tak som tam pridal dva káble a kedže nemám to čidlo tak som tam napojil senzor z digitalneho teplomera čo mám v izbe. Zapnem klúčik a stále dve čiarky na displeji.. :grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Tak sa vás chcem spýtať či ten senzor nerozpozná či tam musí byť originál čidlo alebo písal v návode že bol v peugeote si aktivovať teplot.čidlo... Tak ja neviem....

Ďakujem za každú radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite ti idu kable von z BSI na cidlo?? ono v tom konektore je viac kablov, zmesti sa tam dokopy 20 do jedneho a 20 do druheho... konkretne na dierke 8 a 18 musi byt kabel, to musis rozobrat ten biely konektor a vytiahnut z toho tu umelu hmotu do coho su kable napichane...

az tam fakt mas kable a v polovicke auta to nie je do nicoho natiahnute, je to celkom zvlastne...

podla pokecu udajne ked uz mas na displayi -- °C tak by stacilo len pripojit cidlo a ukazuje uz teplotu,

ale ked som to iste spravil mne sa -- nezmenilo a cidlo co mam original funguje, pretoze som to zmeral cez multimeter.. cize jedina moznost je ta ze sa to musi dat aktivovat cez pc - diagnostiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa o tuto temu sice moc nezaujimam ale po tom co som si precital tvoj posledny prispevok skoro som padol zo stolicky. Ved to tam nemozes dat hocijake cidlo z cinskeho teplomera. Staci ked cidlo co si namontoval malo mensi odpor a si v haji. Rovnako aj kable co si tahal do dveri musia byt podla predpisaneho priemeru vodica ( myslim elektrickeho :D ) inak ti to moze ukazovat nepresne.

Iba ak by si bol mc. Giver a tie dve ciarky co ti ukazovalo tak to mohlo byt 11 stupnou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podla toho navodu kde on ukázal že tam tie kable nemá v konektory čo vedú od BSI tak ja som ich tam mal len zase čo bola fotka konektor od dveri tam ich on mal a ja nie..Do BSI som nepozeral ale kedže ich tam mám tak musia viesť do BSI.. Takže stačí mí zohnať origo. čidlo a malo by to ísť??

Ď

mám na displeji -- °C

[upravil dne 3/6/09 pepicekb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepicekb

Tak podla toho navodu kde on ukázal že tam tie kable nemá v konektory čo vedú od BSI tak ja som ich tam mal len zase čo bola fotka konektor od dveri tam ich on mal a ja nie..Do BSI som nepozeral ale kedže ich tam mám tak musia viesť do BSI.. Takže stačí mí zohnať origo. čidlo a malo by to ísť??

Ď

mám na displeji -- °C

[upravil dne 3/6/09 pepicekb]

toto nechapem :D

pises ze \"konektory čo vedú od BSI tak ja som ich tam mal\"

a potom ze

\"Do BSI som nepozeral ale kedže ich tam mám tak musia viesť do BSI\"

:myslim od BSI co vedu tie mas a dalej ze do BSI si sa nepozeral :D ale kedze tam mas tak mas :D

WTF ?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...