Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na brzdové desky na P306 kotouč 266/chlazeny


Geri007

Recommended Posts

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: EXI.60

na elitu si vyber jak chceš-130mm je tam několik

No to je, ale nevím jak kvalita, celkem neznámí výrobci. Tam závisí jen na rozměru, nebo i na tvaru?

Bosch je neznámý!!!Bosch tam dával brzdy originál u některých typů.Mě připadne že si oba moc vymejšlíte....:myslim

[upravil dne 7.5.2009 EXI.60]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EXI.60: jak vymejslime, promin, ale nebudu si kupovat brzdy bosh, ktery jsou sice mozna dobry, ale drahy...nebo lepe receno za stejnou cenu muzu mit kvalitnejsi.. a dalsi vec, nemusi clvek kupovat prvni vec, na ktterou narazi na prvnim shopu...

a jestli to tak delas ty, tak prosim:roker, ja si vzdycky prijdu vic moznosti a vyberu pak tu, co mi vyhovuje nejvic....:super

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

EXI.60: jak vymejslime, promin, ale nebudu si kupovat brzdy bosh, ktery jsou sice mozna dobry, ale drahy...nebo lepe receno za stejnou cenu muzu mit kvalitnejsi.. a dalsi vec, nemusi clvek kupovat prvni vec, na ktterou narazi na prvnim shopu...

a jestli to tak delas ty, tak prosim:roker, ja si vzdycky prijdu vic moznosti a vyberu pak tu, co mi vyhovuje nejvic....:super

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Jestli si myslíš že koupíš kvalitu pod 1200 za sadu destiček,tak se nemáme o čem bavit.To není škodovka aby byli destičky za 300kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Geri007 vůbec nemá na mysli levný věci, naopak tuším že chce ferodo a ty zrovna levný nejsou. Ale myslím, že budou kvalitnější než Bosch za stejnou cenu. Je mi jasný, že za desky dám kolem 1500 ale i v týto relaci jsou rozdíly kvality. Na elitu jsou sice nějaký Bosch, ale za stejnou cenu tam jsou i textar, nějaký roadhouse a podobně, tak pokud mám dát těch 1500, tak za nějakou odpovídající kvalitu. Nebudu ale dávat na auto desky za 4000, to teda ne.

A když už jsme u toho, ty textar jsou o nějakou stovku dražší, ale jaká to je kvalita? A co desky ATE, ty mám možnost mít, stojí trochu na kvalitě?

[upravil dne 7.5.2009 vitin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitin: presne tak, diky.. tys me pochopil...brzdy jsou to jediny, co ti zachrani mozna zivot a kdo tam da nejakej levnej sunt bo radobyznacku tak je sebevrah...:-(

nesetrim tam, kde to neni nutny a u brzd si myslim, ze to je havne blbost toho cloveka...

textar jsem mela jednou na aute a to jeste od puvodniho majitele, pouze to piskalo a nebrzdilo..kdyz jsem si sla pro novy brzdy, vsichni mi rikali, ze jen vyhazuju penize, ze ty desky a kotouce jsou jako novy... a kdyz se v tom projeli pred vymenou a po vymene tak museli uznat, ze to je nebe a dudy.. takze je kvalita a kvalita ....

EXI.60: a vic tady tou debatou koncim....vazne nejsem ,,jen zenska,, co si jde vymenit brzdy o auta se zajimam uz nejakej ten patek takze kdyz mi tu nekdo zacne vysvetlovat ze bosh a elit jou snad jediny znacky tak nevim no.....:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitin: mam vyzkouseny, ferodo, ATE,textar, starline....

Ferodo, kdyz se vezmou treba serie premier desky tak jsou to kvalitni desky za hodne prijemnou cenu... k nim kotouce a pohodicka

ATE mame na astre f 2.0 16V a brzdi na cvrnknuti... tam jsou teda i kotouce powerdisc

a texter: jsem popala o prispevek vyse.

starline ano, pro babicku co vyjede jednou za mesic na nakup na kraj mesta je to dobry, ale pro denni jezdeni a obcas ostrejsi brzdeni to rozhodne neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

vitin: presne tak, diky.. tys me pochopil...brzdy jsou to jediny, co ti zachrani mozna zivot a kdo tam da nejakej levnej sunt bo radobyznacku tak je sebevrah...:-(

nesetrim tam, kde to neni nutny a u brzd si myslim, ze to je havne blbost toho cloveka...

textar jsem mela jednou na aute a to jeste od puvodniho majitele, pouze to piskalo a nebrzdilo..kdyz jsem si sla pro novy brzdy, vsichni mi rikali, ze jen vyhazuju penize, ze ty desky a kotouce jsou jako novy... a kdyz se v tom projeli pred vymenou a po vymene tak museli uznat, ze to je nebe a dudy.. takze je kvalita a kvalita ....

EXI.60: a vic tady tou debatou koncim....vazne nejsem ,,jen zenska,, co si jde vymenit brzdy o auta se zajimam uz nejakej ten patek takze kdyz mi tu nekdo zacne vysvetlovat ze bosh a elit jou snad jediny znacky tak se trosku rozcilim......:myslim:myslim:super

takže za prvé jste tady včera všem hustili,že se nedají destičky nikde sehnat!!!za druhé-kecy o neznámých značkách.Ted jsem Geri zopakoval co jsi napsala.Možná jsou to špatný značky,ale né neznámý!Věřím že tomu rozumíš,ale vždy si prvně přečti co jsi psala včera a potom piš další den podle toho.Jsou tu i uživ atelé co tomu vůbec nerozumí a tímto je akorát zblbneš!A jinak když jsem dával Brzdy dohromady,tak jsem vše sháněl minimálně 14dní a nakonec jsem stejně nešetřil,protože nebudu znova za dva roky něco měnit.Jezdím až 1000Km týdně a auto mě živí,tak nesmí nic selhat!!!

[upravil dne 7.5.2009 EXI.60]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EXI.60: to ze se nedaji sehnat jsem nepsala JA !!! a ze je vitin nemohl najit, tak je proste nenasel, verim, ze by je nasel treba dneska, kdyz by projel vic shopu.. a dalsi vec je, ze psal, ze je ma objednany jak dlouho a dodavatel zrejme nema....

btw, posim tuhle dabtu vazne uz neminim resit.. ja mam brzdy vybrany dam si tam feroda komplet a hotovo.. resila jsem uplne jinej problem, kterej mi asi stejne nepomuzes vyresit....:aut

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

EXI.60: to ze se nedaji sehnat jsem nepsala JA !!! a ze je vitin nemohl najit, tak je proste nenasel, verim, ze by je nasel treba dneska, kdyz by projel vic shopu.. a dalsi vec je, ze psal, ze je ma objednany jak dlouho a dodavatel zrejme nema....

btw, posim tuhle dabtu vazne uz neminim resit.. ja mam brzdy vybrany dam si tam feroda komplet a hotovo.. resila jsem uplne jinej problem, kterej mi asi stejne nepomuzes vyresit....:aut

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Ok.nebudem se dohadovat;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám že oba dobře nakoupíte a bude spokojení.

jen bych chtěl podotknout že to není jen peugeot kdo neví co na auto dali. Ted jsme přes měsíc řešili tlumič rázů na rozvodech u pasata a poradili až výrobce v německu. měli hold dva druhy a v čechách nikdo neděl který tam má být. to jen tak mimochodem aby jste si nemysleli že u jiné značky to bude lepší:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capy: noo jasny, kazdy auto ma neco:aut ... nekdy nechapes vubec, proc nejakej dil je udelanej tak a tak...kdyz by to slo jednoduseji...:super

treba u astry g kdyz chces vymenit lozisko kola tak musios koupit celej naboj :myslim a takovejch veci je vic u kazdy znacky:-)

na druhou stranu, co bysme delali, kyby byloo vsechno jednoduchy:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nehádejme se kvůli slovíčkům, musím se přiznat že jsem dělal za komančů v Horáckým autoservise, ale dneska je všechno jinak. Takže už nemám přehled co je co za značku, podstatná většina značek tenkrát nebyla a nebo nebyla známá, dvacet let je dlouhá doba a dneska je všeho zase až moc, tak kdo se v tom má vyznat. :D Už dávno auta nedělám a tak si dělám sice všechno na svým autě, ale nejdřív holt musím pobrat rozumy od vás mladších, abych tam nedal první věc na kterou trefím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geri, tak jak jsi pochodila s výměnou?

Capy, rozebral jsem to a mám ty samý brzdy. Desky Ferodo, ale jen jedna je sjetá na plech, asi se zarezla a nevracela, ostatní jsou ještě 5mm. Tak zatím sežene známý v servisu jednu sjetou než seženu něco pořádnýho. Bohužel ty Feroda jak jsi psal už tam nemají, tak musím hledat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...