Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na brzdové desky na P306 kotouč 266/chlazeny


Geri007

Recommended Posts

na trmeny jeste mrknu vecer... ale merikla jsem kotouc 2x.. takze predpokladam, ze to uz nekdo menil cely, kotouce vetsi a trmeny nim... i kdyz jak rikam u francouzu se uz nedivim nicemu..:myslim:myslim:myslim to samy jako jsem si chtela menit loziska na prednich kolech, jdu pro dily a hle asi 4 druhy lozisek kazdy jenej rozmer a kazda odchylka jen setinky milimetru..no ot je proste bordel....:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

já je našel tady pod motorizací 1,8 16v sleva je do vyprodání zásob.

Asi je to proto že ve výrobě se montovali oba druhy podle dodávky proto asi není zcela jasné které tam jsou tak vyjedou oba. Mě to třeba ukazuje jen jeden druh brzd

Ježíš, tak mockrát díky, já už myslel že na to desky neseženu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam mám lucas, takže to bude stejný jak u tebe. Kde jsou ty díry?

Já na to čučel ve smontovaným stavu, ale to nepoznáš. Jedině to rozhodit a to se mi nechce dokud nemám desky. Ale jestli máš taky Lucas, tak je to asi ono a napiš mi, jaký kupuješ desky a kde? Moc dík!

[upravil dne 6.5.2009 vitin]

když koukneč na ten obrázek ci jsi sem dal tak jsou tam dva otvory vedle toho po stranách toho obdélníkového výřezu jakmile koukneš na brzdič hned poznáš. Kdyžtak jsem zítra hodím fotky jak vypadají mam je sundané a i destičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to proto že ve výrobě se montovali oba druhy podle dodávky proto asi není zcela jasné které tam jsou tak vyjedou oba. Mě to třeba ukazuje jen jeden druh brzd

Ježíš, tak mockrát díky, já už myslel že na to desky neseženu.

ale musím upozornit že už je mam odtud ojednané týden a zatím nic jen potvrzení o objednávce. Ale maj je skoro všude i kelly.

[upravil dne 6/5/09 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitin: tak jsem zvedava jak to bude fungovat:-) stejne nechapu, proc mi schorely.. jsem jednou lehce zabrzdila a najednou kamos vyvaleny oci a krici na me ze mi hori kolo cmoud silenej a smrad a poste brzdy ko.. ted radsi nejezdim, nemam z toho vubec dobrej pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

vitin: tak jsem zvedava jak to bude fungovat:-) stejne nechapu, proc mi schorely.. jsem jednou lehce zabrzdila a najednou kamos vyvaleny oci a krici na me ze mi hori kolo cmoud silenej a smrad a poste brzdy ko.. ted radsi nejezdim, nemam z toho vubec dobrej pocit...

To se ti nedivím, taky bych neměl dobrej pocit. Tys to odvařila úplně? Jestli už nebyly sjetý desky a nešel kov na kov, jinak to taky nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

Asi je to proto že ve výrobě se montovali oba druhy podle dodávky proto asi není zcela jasné které tam jsou tak vyjedou oba. Mě to třeba ukazuje jen jeden druh brzd

Ježíš, tak mockrát díky, já už myslel že na to desky neseženu.

ale musím upozornit že už je mam odtud ojednané týden a zatím nic jen potvrzení o objednávce. Ale maj je skoro všude i kelly.

[upravil dne 6/5/09 Capy]

Tak tam mají jen ferrodo premier, na kelly taky. Ale to je bohužel na brzdy bez ABS a já mám ABS. Tak jsem našel na Kelly Starline za 800,- přímo na brzdy Girling. Teď je ale otázka, jak to bude brzdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitin, brzdy jsem kontrolovala cca ani ne pred mesicem, kdyz jsem menila brzdovku, pak bylo vse ok jako pocitala jsem s tim, ze nekdy v lete je preventivne vymenim, ale kotouce po mereni i desky byly ok... ale todle me docela prekvapilo...

mam dojem, ze se mi mozna pridrel pistek a nevratil se trmen zpatky a deska se uskvarila na kotouci...tot moje teorie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

vitin, brzdy jsem kontrolovala cca ani ne pred mesicem, kdyz jsem menila brzdovku, pak bylo vse ok jako pocitala jsem s tim, ze nekdy v lete je preventivne vymenim, ale kotouce po mereni i desky byly ok... ale todle me docela prekvapilo...

mam dojem, ze se mi mozna pridrel pistek a nevratil se trmen zpatky a deska se uskvarila na kotouci...tot moje teorie

Tak to je asi hodně pravděpodobný že to bylo takhle. Je otázka, jestli se tam něco nedostalo při tý výměně kapaliny - bordel- co přidřelo píst a nebo mu zabránilo se vrátit. Já musím taky vyměnit kapalinu, ale radši ty přední brzdy rozdělávám a písty promáznu. Protože když dáš novou kapalinu jen tak, ona působí jako rozpouštědlo na rez a je možný že rozpustila bordel, kterej se dostal do pístu a zabránil mu vrátit se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Geri007

ja vim, brzdovka je peknej humrajt...

no o vikendu jak budu delat brzy, tak samozrejme zkouknu vsechno.....to budou zase zapraseny prstiky...:D:D:D

No to budou zaprasený, ale zas to bude fungovat. Tak držím palce a dej vědět jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo, takze novinky ze sveta, :-D tak jsem mluvila se znamym z autodilu a rikal mi ze kotouce nejsou problem a hledal mi jeste ty desky presne na vel.kotoucu a na auti a vyhodilo mu to dokonce 3 druhy, tak na to koukal jak blazen..:-D :-D :-D bordel, bordel....

takze si zitra rano cvicne sundam kolo a znovu to zkouknu....jinak to neni snad ani mozny... a kyz uz to bude dole..hih...tak se neco poupravi...:aut:aut

[upravil dne 7/5/09 Geri007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...