Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumičky do stěračů


Travizik

Recommended Posts

Původně zaslal: georgegg

já mam bezramínkový od EVO a mam je víc jak rok a i po zimě sou ok

OT:

Taky jsem takovy mel, nez mi je nejaka svine ukradla :( uz podruhy... treti uz si ukrast nenecham, koupim si nejaky lepsi od Bosche... koupil jsem Valea a hnus velebnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem snad vyskoušel vše na co jsem natrefil a ve směs samá nespokojenost.Ze začátku dobrý ale po 3 měs. děs a

bída.Skoušel jsem od ramínkových (hlučný při stírání,malá výdrž) až po bezramínkový (bezejmený-malá výdrž,MOON-při vyšších rychlostech špatný přítlak,konec nestíral,VALEO COMPACT EVOLUTION které při spětném sertření vraceli vodu na sklo) ale žádný mi nevyhovovali.Nakonec jsem se rozhodl zakoupit na vrakovišti ramena po faceliftu a origo stírátka (jiný na ně ani nejdou) VALEO SILENCIO X-TRM,které mi konečně naprosto vyhovují :super (tichý,rovnoměrně a čistě stírají i při vyšších rychlostech,nevracejí spět vodu na okno jako COMPACTy).A na výdrž jsem zvědav po čase :mrk...............

[upravil dne 6.5.2009 sekaj]

[upravil dne 6.5.2009 sekaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil pouze gumičky, ale už jsem je měl na 405 a výborně osvědčily. Jde o grafitové gumičky Tridon made in USA :D a prodávají se přímo v délce 70 cm, nejsou tam žádné postraní plíšky, pouze na konci zacvakneš. Doporučuji :super, jo a cena 130 Kč za ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...