Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor S16 - kopím


Schreck

Recommended Posts

Názdarek všici lidičci! ;) Mám takovej malinkatej problémek, chtěl jsem zajet nějaký závody, ale bohužel jsem letos na prvním v Újezdě u Brna přidřel motor( už při koupi auta byl K.O) Tak sháním novej, protože opravu mi každej mechanik vymlouvá! Budu moc rád když se někdo ozvete! Peugeot 106 1,6 16V 87kW. Mejl Schreck@centrum.cz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mu taky psal, na Saxo foru jsem taky dal dotaz, je pravda že tam se prodávaj docela \"hodně\" ty motory. Pořád si slibuju že když jsem měl smůlu na auto na kup - jelikož to bylo hodně rozsračkovaný, tak se na mě štěstíčko usměje při koupi toho motoru no... ;-) Lidičky pište pište pište:roll:roll:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, koupil jsem ji před 2 lety, byl inzerát v anoncích, r.v. 99, najeto 83000 cena 70000! Jenže už od samýho začátku tomu tekl olej, když se to opravilo, začalo to olej chlastat a na konec jsem to přidřel.... no cmůla no! Klima nefachá do dneška, přední nárazník lepenej silikonem, už jsem tam teda dal novej no ale těch financí co to stálo!:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...