Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silentbloky spodniho ramene zadni napravy 406 - VŠE VYŘEŠENO


Ferry

Recommended Posts

Tak jsem vcera vymenil po 320 000km silentbloky spodniho ramene na zadni naprave u moji 406.

Symptomy :

silene vrzani i pri malem propruzeni, zvlast ted po zime

klepani pri prejeti nerovnosti

Diagnoza:

totalne vyrezle vnitrni cepy a poskozena plastova loziska cepu, misto vazeliny brusna pasta z pisku a zbytku maziva

Lecba:

nove cepy ( autokelly cca 1320Kc ), 2.5 hodiny prace

fotodokumentace:

[upravil dne 18/11/09 Ferry]

post-0-14109606669938_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mem byvalem aute to zacina delat to same po dvou a pul letech od vymeny - a to jsem tam daval FeBi, coz tehdy byla dost slusna alternativa k originalu. Takze preju hodne stesti s Delphi... Ja tam asi zkusim nasplichat nejaky WD, jestli to pomuze aspon na chvili, je diagnoza jasna... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Na mem byvalem aute to zacina delat to same po dvou a pul letech od vymeny - a to jsem tam daval FeBi, coz tehdy byla dost slusna alternativa k originalu. Takze preju hodne stesti s Delphi... Ja tam asi zkusim nasplichat nejaky WD, jestli to pomuze aspon na chvili, je diagnoza jasna... :)

uvidime, ted uz vim jak na to a i jakym pripravkem to nalisovat, tak priste uz to bude za hodku obe dve strany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidime, ted uz vim jak na to a i jakym pripravkem to nalisovat, tak priste uz to bude za hodku obe dve strany :)

JJ, jsem rád, že vím na koho se mám obrátit, až mě to vrzání začne natolik točit, že to budu chtít vyměnit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

tak znacka Delphi nejspis zklamala, dle bouchani, ktere se zacalo posledni mesic ozyvat a vrzani, ktere se zase objevilo to vypada, ze cepy po 15 000km zase odesly, jeste jsem to nemel zvednute, abych se na to podival, tak pak dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podezreni se nastesti nepotvrdilo, o vikendu jsem cepy kontroloval a jsou jak novy, bez naznaku sebemensi vule, je mi ale ted zahadou, co tam obcas cvakne, upadlym vyfukem to taky nebylo, ted uz jen zbyva moznost, ze to dela kridlo na kufru, ktere ma utrzenej prostredni sroub, kterym je prichyceno, takze by mohlo plandat, nebo to muzou byt svisly tycky stabilizatoru, ty jsem ale menil a daval jsem MOOG takze by snad nemely byt spatny, pripadne by to mohly byt silentbloky ulozeni stabilizatoru, nebo pak uz zbyva ten velky silentblok podelneho ramene :myslim budu informovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...