Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Děkovačka


Recommended Posts

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Pe.Tr

Ježku jj , taky sem čuměl když ses objevil , dík za překvápko.:potlesk

Já rád překvapuju. Možná někdo luštil \"Voštík+1\" jako že přijede se slečnou... ;)

Jak znám Voštíka, určitě by se slečnou nepřijel - když tak s oblečnou, ale se slečnou, to teda ne, to by nedal.

[upravil dne 3/5/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sraz patří organizátorům velké díky, jen škoda, že tak rychle uběhnul. Jinak nemám co bych vytkl.

Dále bych poděkoval tomu, kdo nad námi s Vixem držel ochrannou ruku, nebo možná že i dvě. Orientační soutěž jsem s Vixem absolvoval - a oba dva jsme to přežili bez úhony či psychické újmy. Teda, zatím se nedostavila. :aut

Jinak Vixi díky, bylo to fajn.

Dále bych poděkoval slečně Martině, za \"jízdu\" v Tepee a Žabimu za půjčení mapy.

A nemalé poděkování patří účastníkům nočních akcí, v pátek Otovi, Opronovi a neznámému muži v kostkované košili a v sobotu Kouďákovi, boltnovi, Lence a Popcornovi s přítelkyní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

by člověk nevěřil, že se dá na kole podél Vltavy do Kralup zabloudit :)

Neříkám, že jsem bloudil :) Jinak jel jsem to bez mapy, jen podle cedulí, a je to pěkně značená, hezká cesta. Jo, a jak leckteří povídali, jak je to do Prahy tak 28km, víc ne, tak je to asi 60 :) ty cesty dost kličkujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...