Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapinanie svetiel po nastartovani


peter856

Recommended Posts

Původně zaslal: peter856

mam 307 break r.v.2005 chcel by som poradit ohladom zapnutia svetiel po nastartovani bol som na pocitaci povedali mi ze to je nastavene ale nefunguje to ze si mam skontrolovat poistky alebo sa mam objednat aby mali na mna cas

Co je to za jednani :bacha znamej si to nechal delat stalo to myslim neco okolo 300 a bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peter856

mam 307 break r.v.2005 chcel by som poradit ohladom zapnutia svetiel po nastartovani bol som na pocitaci povedali mi ze to je nastavene ale nefunguje to ze si mam skontrolovat poistky alebo sa mam objednat aby mali na mna cas [/quote

asi tomu bude tak, lebo ja mám podobnú skúsenosť, rok 2005 je nejaký prelomový rok u Peugetu lebo mne to tak isto na počítači aktivovali ale v skutočnosti nevietia. Toto vysvetlenie mám z Peugeotu Poprad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec307break

mám P307 11/2005 dal som si tiež aktivovať sietenie v Peugeote a nemali stým žiadny problém. Ale zacvakal som za to.

Iba budiky za zapinajú keď sa zotmie alebo vbehnem pod most.:roker

to ako myslis \"budiky za zapinajú keď sa zotmie alebo vbehnem pod most\" sice nemam aktivovane denne svetla ani to nechcem no zaujimalo by ma ako to funguje, v aute je nejake cidlo? alebo ako... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...