Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další klíčky P306


JoeS01

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

u 99 by to melo uz byt za pomoci diagnostiky

A tušíš, případně někdo další tušíte, kde se ukrývá ten kód k immo ? Je v motorové řídící jednotce, nebo je v té černé krabičce s centrálním zamykáním dole ve středové konzoli???? co se stane, když vyměním tu krabičku dole za jinou \"stejnou\" ? odešel mi centrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém, že mi nejde dálkač centrálu(přes klíček naštěstí ok), ale nenašel jsem jednotku centrálního zamykání.Mám 306 kombi 2000.Také jsme hledal v konzoli mezi sedačkama, ale nenašel jsem ho.

Rozebíral jsi to sám?Můžeš mě navést, kde asi hledat?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

central s imo nema nic společne central jednotku mužeš vyměnit bez ostychu

S tím bych si nebyl úplně tak jistý... protože z řídící jednotky konkrétně z BOSCH MP7.2 jsou dva dráty na immo... takže je to nějak propojené... Také ta jednotka centrálu má nějak podezřele moc konktorů. Počítám s tím, že tři jdou na čtecí kroužek ke klíčku a dva jdou do motorové řídící jednotky. Chtělo by to pokus, jestli má někdo tenhle centrál - bezdrátový - rádiový, viz ta krabička níže, ať ji zkusí odpojit a pak zkusit normálně nastartovat, celkem by mě zajímalo co to udělá. :)))

post-0-14109606873883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hroch

Ahoj, mám problém, že mi nejde dálkač centrálu(přes klíček naštěstí ok), ale nenašel jsem jednotku centrálního zamykání.Mám 306 kombi 2000.Také jsme hledal v konzoli mezi sedačkama, ale nenašel jsem ho.

Rozebíral jsi to sám?Můžeš mě navést, kde asi hledat?Díky.

středová konzole - plast s řadící pákou, ruční brzda - vyndat popelník v zadu, jsou tam pod dva šrouby, vycvaknout koženku řadící páky, pod jsou dvě matky - vyšroubovat, přední plast - středová konzole, vlevo u řidiče z boku dole vyšroubovat, stejně tak u spolujezdce - přední kryt je připjený kablíkem se žlutou koncovkou - NEUTRHNOUT :), vyndat oba středové plasty, jde to trošku z tuha, musí se to přetáhnout přes řadící páku a přes ruční brzdu, ale jde to :))) zespoda středové konzole - stříbrná jsou již vidět dva konektory žlutý a černý, je nutné je odblokovat a vytáhnout :) povolit tři šrouby a vytáhnout jednotku ven, jde to zase blbě, ale jde to skoro jako ježek v kleci :)) Až se ti to povede vyndat, zkus jen pro zajímavost nastartovat, celkem by mě zajímal výsledek.:))) J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, asi se točím furt dokola.Auto(vlastně centrál) už vede asi 5:0!

JoeS01-tu cestu jak perfektně popisuješ jsem zkoušel už loni(jo tak dlouho se s tím s...u), ale našel jsem tam pouze jednotku bočních airbagů.Už si moc nevzpomínám, ale myslím že byla bílá...?

Dnes jsem zkoušel(v dešti) najít jednotku za pojistnou skříňkou, ale nejenže je tam hrozný přístup, ale ani náznak nějaké černé skříňky.

Tak opravdu nikdo neví :bojim kde se opravdu nachází jednotka centrálu u 306combi rok 2000?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...