Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrzání odkudsi z pod auta


Ticcino

Recommended Posts

Zdar,

prosím vás, mohli byste mi ověřit, zda když zastavíte na rovince, vypnete motor, dáte tam kvalt a s autem silně hýbete dopředu a dozadu (nejlépe \"kroutit\" loukotí elektronu), ale dá se to i strkáním do zadku/předku...

Tak vám z podauta vycházejí takové strašné skřípavé zvuky, jako když vrže stará almara?

Mně uplně strašně. Četl jsem o mrzském výfukovém spoji, i to tak zní, že by to mohlo být... Vždy při dorazu na zuby v převodovce to celé propruží, výfuk se prohne a asi vrže...

Jenže nemám rampu, tak to nemohu ověřit. Pod auto se nevlezu.

Doufám že to nebude spojka a ty péra v ní...

Jak jste řešili ten výfuk? Četl jsem o měděné pastě - prý na prd. Pak nějaké měděné vložce... Má někdo nějaké trvalé řešení? Abych jim to mohl v servise vnuknout... Jedu tam za měsíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauko. mam ten isty problem. skusal som vsetko. medeny kruzok trocha pomohol ale vrze to stale. aj som mazal ale opmohlo to len nez sa to nevypalilo. daval som aj novy tesniaci kruzok a nic. uz ma to dost stve a rozhodol som ze ten spoj dam na pevno a tesne cca 5-10cm za tym spojom dam pletenec. dufam ze to pomoze na trvalo. inac ten spoj je vydno aj od motora. ako je nadrzka na vodu v chladeni za motorom dole. prajem vela stastia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute chalani mal som ten istý problém. Mne to škrípalo aj keď som pridal a následne ubral napríklad na dvojke vo vyšších otáčkach, tak že trhalo motorom vtedy to bolo značne počuť, ale len keď boli otvorené okná. V interiéri to neobolo počuť. Dal som to spraviť do Peugeotu, vymenili mi ten tesniaci krúžok a už je to v poriadku. Už to je opravené viac ako rok a všetko v poriadku. Skúste to dať vymeniť. Aj teraz som menil stredový tlmič a nerobí to žiadne zvuky. :) A keď nepomôže tak to len prerobiť na pevno s tým pletencom. Prajem pekný deň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...