Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je povinná nálepka CZ v EU?


zanys

Recommended Posts

2creams: coz neznamena, ze nedostanes pokutu... protoze upravovat nebo pozmenovat SPZ/RZ se nesmi, a toto je nepochybne pozmenovani. Kdysi se to resilo i v tyyyviiii

2zanys: pokud nemas RZ s modrym prouzkem a CZ (prvni verze RZ to nemely), tak ano, musis. A musi mit stanoveny rozmer (tusim 15x9 cm), cerny text v bilem poli - takze zadne reklamni z benzinky, na kterych je logo pumpy a podobne.

BTW: videl jsem v prodeji i schvalene drzaky SPZ/RZ, ktere mely primo na sobe tabulku s modrym polem a logem EU + napisem CZ, to by snad mohlo taky projit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: videl jsem v prodeji i schvalene drzaky SPZ/RZ, ktere mely primo na sobe tabulku s modrym polem a logem EU + napisem CZ, to by snad mohlo taky projit...

toto se resilo cca pred pul rokem v TV a podle reportaze nic takoveho schvalene neni, jelikoz to zakryva kousek znacky (ikdyz je to jen bila plocha) a to je nezakone, ale mozna se uz zas legislativa zmenila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvlastni, mely na sobe vyrazene ruzne cisla vyjimek a podobne... ale je pravda, ze jsem se nedival na stranky ministerstva, co ty vyjimky konkretne povolovaly (kdyz i na pridelani znacky bez sroubovani musely byt vyjimky na drzaku....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

BTW: videl jsem v prodeji i schvalene drzaky SPZ/RZ, ktere mely primo na sobe tabulku s modrym polem a logem EU + napisem CZ, to by snad mohlo taky projit...

toto se resilo cca pred pul rokem v TV a podle reportaze nic takoveho schvalene neni, jelikoz to zakryva kousek znacky (ikdyz je to jen bila plocha) a to je nezakone, ale mozna se uz zas legislativa zmenila

presne tyhle drzaky mam na aute, taky mam RZ ktera jeste nemela modry pruh, ten drzak ma atest 8SD, je to jednak vylisovano na nem a jednak byla prilozena papirova cedulka s cislem atestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...