Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repas zadní nápravy p206 okolí Olomouc?


Pajka

Recommended Posts

Repas zadní nápravy p206 okolí Olomouc? Nevíte o někom? Kdyby někdo sem hodil telefon nebo nějaký kontakt na někoho kdo to dělá. Slyšel jsem že v Uničově je jeden dobrej za 8000kč, ale taky na něj nemám kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi povalim tedy v příštím týdnu za panem do Hradečné, jsem s nim mluvila, kdyz jsem mu rekla co to dela, ze potreba bude asi repas, tak mi rekl, ze to asi bude ta tyc, tak jsem nepochopila, jestli to je ten repas nebo jen vymena..

Kazpopadne diky hosi:super

Zvazim jeste Zabreh, kazdopadne pojedu tam, kam to mam z Olomouce nejbliz, pac muzu jet tak 70-80 aby to nehazelo a nechci brzdit cesty :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajka

Asi povalim tedy v příštím týdnu za panem do Hradečné, jsem s nim mluvila, kdyz jsem mu rekla co to dela, ze potreba bude asi repas, tak mi rekl, ze to asi bude ta tyc, tak jsem nepochopila, jestli to je ten repas nebo jen vymena..

Kazpopadne diky hosi:super

Zvazim jeste Zabreh, kazdopadne pojedu tam, kam to mam z Olomouce nejbliz, pac muzu jet tak 70-80 aby to nehazelo a nechci brzdit cesty :roll

No, jestli se rozhoduješ, kde to máš nejblíž...:myslim

Když to vezmeš zadem, tak stejně nejedeš přes 70. Víc pro Tebe nemohu udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak vyřešeno. Nová Hradečná docela prdel, ale musím říct, že velice solidní přístup, nee jak u Fajta v Olomouci :-D Za dva dny bylo hotovo, pač se řešilo ještě abs a další blbosti, cena konečná rovná desítka :roker

Už valím stopadesát :D a v pondělí budou nasazena nová kola, tak paráda..

díky tedy za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...