Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna - pylový filtr u 407


Jaroslav Musil

Recommended Posts

Cítil jsem slabší tok vzduchu v kabině u 407 a tak jsem se chtěl mrknout na pylový filtr. Když jsem jej vyndal, byl plný listí, špíny, černého prachu atd. Vzal jsem vysavač a vysál špínu mezi žebry a filtr umístil zpět. Vzduch proudí teď výrazně lépe.

Pokud by se do toho chtěl někdo pustit, uvádím postup (nemělo by to zabrat více jak půl hodiny):

1. Na straně řidiče pod volantem jsou dva větší černé šrouby. Ty stačí otočit o půl otáčky a vytáhnout.

2. Kobereček, který držely ty šrouby, se musí oddělat.

3. Není nutné, ale doporučuji pro zvětčení prostoru - odšroubovat boční plast vpravo od pedálu plynu. Je tam jeden křížový šroubek a stačí potom plast potáhnout k sobě.

4. Napravo trocho nahoru od pedálu plynu je černý obdélníkový plast (viz. přiložená foto). Tento plast se nahoře stlačí dolu a zatahne k sobě, aby se vyklopil směrem k nám. Drží za spodek. Až se vyklopí tak se vytahne. Pozor, na pedály a dráty.

5. Za krytem je filtr. Za ten je třeba pomalu zatáhnout a vytáhnout jen ven. Bude třeba jej trochu ohnout a protáhnout mezi pedály.

6. Otvor po filtru je vhodné vyčistit, já jsem použil čištič prachu na ohebné paličce. Můžou tam zůstat suché listy.

Na zpět je o něco těžší (díky pedálům) návést filtr zpět do otvoru.

(Jiank - fotka není moje, našel jsem ji na webu a ořezal)

post-0-14109606276079_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...