Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aditivum-dolití-FAP


Haryk

Recommended Posts

Původně zaslal: plaz

nadrzka je pod ridicem jetam skryta pod sust plechem musis ten sust plech sundat a tam najdes vicko a tam nalejes ale auti musi na hever nebo jamu //// hledej smudlo /////:o

[upravil dne 22/4/09 plaz]

[upravil dne 22/4/09 plaz]

-nesmysl

nahoře je plnící hadička s koncovkou, která pasuje na doplňovací sadu, v doplňovací sadě je ještě tlustá hadice, která se nasazuje na velké odvdušňovací hrdlo - má se strčit do přiložené bílé flašky

-tak jsem byl poučen v servisu

dotaz:

dolil jsem cca 1/2l, jak je možné že mě auto hlásilo mimimální hladinu aditiva - je to snad tím že někdo dolil a nenastavil to v počítači?

dík J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jeschke

Původně zaslal: plaz

nadrzka je pod ridicem jetam skryta pod sust plechem musis ten sust plech sundat a tam najdes vicko a tam nalejes ale auti musi na hever nebo jamu //// hledej smudlo /////:o

[upravil dne 22/4/09 plaz]

[upravil dne 22/4/09 plaz]

-nesmysl

nahoře je plnící hadička s koncovkou, která pasuje na doplňovací sadu, v doplňovací sadě je ještě tlustá hadice, která se nasazuje na velké odvdušňovací hrdlo - má se strčit do přiložené bílé flašky

-tak jsem byl poučen v servisu

dotaz:

dolil jsem cca 1/2l, jak je možné že mě auto hlásilo mimimální hladinu aditiva - je to snad tím že někdo dolil a nenastavil to v počítači?

dík J

vedle jak ta jedle dolil jsi to do nádrže a né do nádržky odvzdušňovací hadička jde jen do nádrže s naftou

opravdu musíš pod auto a za topením je ta nádržka a na ní víčko tak hledej:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 6 let později...
  • O 9 měsíců později...
  • O 1 rok později...
V 15. 7. 2009 at 11:55, Haryk napsal:

nádržka je pod autem za přídavným topením je umělá a kouká zní zátka vyřešil jsem to tak,žejsem do víčka petky nasadil hadičku dlouhou a petku pověsil na dveře obsah vytlačit a hotovo:papa

místo aditiva jsem dolil naftu a je po hlášení

[upravil dne 15/7/09 Haryk]

A dolitim nafty místo eloys se nepokazí nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...