Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Najlepsie rodinne auto


PnR

Najlepsie rodinne auto  

  1. 1. Najlepsie rodinne auto


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jde taky o to, jestli s ním chceš jezdit na nákupy a kolem komína, nebo na zahraniční dovolené. Do města bych šel klidně do \"krabice\" - Berlingo, Partner - to proto, že má výborně přístupný kufr a pokud potřebuješ, nemusíš do něj kočárek ani skládat, stačí postavit. Na delší trasy asi Sharana, z menších klidně 307SW (o Picassu nepíšu, abych nepopudil :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pisete ze 406combik

len 406 sa robila len do 2003 ak sa nemylim ze?

priznam sa, ze som tu otazku dal dost zavadzajucu lebo rodina mozu byt 2 ludia alebo kludne aj 15 takze niekomu by stacila mozno aj 106 a niekomu nestaci ani ten transporter..

len som sa zapozeral do toho berlinga, a zda sa mi ze ma vyborny kufor kopu miesta vsade, horsie to bude asi uz pre zadnych pasazierov

btw myslim ze ked porovnas cenu rovnako stareho partnera/berlingo a 406 tak 406 nevyhra.

a ospravedlnujem sa ze som tam nedal 806/7 ale zda sa ze nikomu nechyba :P

k sharanu: co som pozeral co tam vsetko napchaju tak nechapem preco sa vobec vyrabaju dodavky :D:D

jarajarda: v hdi by som to asi nechcel.. aj koli tomu ze je pre mna nerentabilny ale aj koli pocitu z jazdy.. cista dodavka

[upravil dne 19.4.2009 PnR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si jako rodinné přibližovadlo zvolil 307SW a nelituji..děti jednoznačně ocení panoramatickou střechu, vyklopné stolečky a nastavitelná zadní sedadla..přestože kufr není největší, odvezl jsem díky posuvným a vyjmutelným zadním sadačkám komplet ložnici z Ikei..navíc se dá \"použít\" jako 7místné..a když vezu děti a potřebuji kvůli nákladu pozpřeházet sedačky, tak se děcka skoro perou, kdo pojede \"v kufru\"..406ka má sice velkej kufr, ale to je asi tak vše co může nabídnout, přeci jen je to technicky asi 14 let staré auto..407sw je designovka, ale bral bych to max s jedním dítětem asi a to nejlépe bez kočarku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este otazocka, ktore modely maju v zadu torzky a ktore nie, z tych spomenutych?

uz nikdy nechcem auto s torzkami.. kus ho nalozim a mozem ist dahodvat dalsi repas..

pri tom fabia combi, nalozena po strechu, 4 dospelaci + dieta cestu chorvatsko a s5 v pohode.. sice tlmice boli na doraz ale vylozili ju a bola ako pred tym..

grrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKo rodinne auto by som si vedel jednoznacne predstavit 307 SW po faceliftu ...

Podla mna dizajnovo velmi ale velmi krasny peugeot, po facelifte uz odstranena vecsina vad, ktore delali 307 cku maximalne nespolehlivou.

Vzadu sou 3 oddelen sedacky, lahko se sklapeji, kufr je dost, ale ozaj dost velky, je prostorna, i pro mne vic jak 406 break. Je novejsi, a poskytuje vic vybavi a modernejsi dizajn.

Panoramaticka strecha je myslim taky super, a kdyz clovek troska prida, neni problem ji mit jazdenou v slusni cene s plnou palbou aj navigaci, cd changerom a podobne.

S prvym modelem sem najezdil celkem dost, kdyby nebyl kazovej, beru ho vsemi 10 timi, vzdy sem previezol co som potreboval, po skloneni nebo vyndani sedacke to byl snad nakladak. Sedacky na muj vkus pohodlny, podvozek akurat, pohodli za volantem dle meho velmi ale velmi slusny.

Moc s 406 breakem nemuzu porovnavat, mam na nem odjezdeny mozna 1000 - 1500 km s 2.0 HDI modelem po faceliftu 66KW. Auticko taky vyborny, len dle meho uz na 307 sw, teda hlavne na tu po faceliftu nema ani dizajnove, ani bezpecnostne, ani prostorovo. I kdzy kuft bude asi co do litru vetsi, to uz mi zodpovi medved :)

A len doplnim ohledne rodinnyho auta.

Nevim proc by jim nemnel byt i 206 SW. Bezne vidavam obdobne auta, ako sa v nich 4x dospela osoba coura po dalnici do prace, nevim proc by se tam teda nemnela mestit otec + matka + 1 dite ? Treba si uvedomit, ze dite, do veku cca 10 roku, se na ty zadni sedacke pohodlne odveze, protoze je jeste mali, nema tak dlouhe nohy a podobne. Ja nevim, mne zhruba do 13-14 let uplne bohato vyhovovala aj zadni lavice 306 ky , kolena se mi neopirali, a sedelo se vicemen se stredovou operkou pohodlne ...

Kocarek kolega skladal i do fiat tipo, nebo skoda fabia. A kdyz ho davas do 406 break, take ho musis zlozit, teda mozna ne. Cize v podstate je jedno ci ho davas zlozeny do 206, 206SW nebo 406 Break, nebo sedan.

A kam se vetsinou vozi deti ? DO skoly, doktorovy, na nejaky ten vylet a podobne. Cize na nejakou dlhsi chatu staci vozidlo dovibavit stresnimi nosici s boxem, a vse se vejde i tam (kocarek napocitam :D )

A len doplnim, ako idealni auticko pro rodinu, mi prijde skorej MPV, a momentalne ve forme FORD C-Max :)

[upravil dne 19/4/09 Lubk0]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi jak velka rodina a jak bude auto uzivat , nekomu staci jako rodinne auto 107 1,0 nekomu je male i 807 .

Jinak z tech uvedenych je asi nejlepsi 307/308 SW , diky moznosti 7 mist , velikosti kufru a jizdnich vlastnosti/velikost ,ale vse je na tom jak se co komu libi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ravel

Co to je proboha za anketu??? Samozřejmě 807!!!

Jiný auta už za rodinná nepovažuju, protože to je buď auto bez kufru, s kufrem, nebo s velkym kufrem. :P

[upravil dne 20/4/09 Ravel]

Aha, takze kdyz mam zenu, a 1 male dite, sme rodina, 90 procent KM na kterych dite sedi na palube je po meste, tak jedina rodinna varianta pro nas je 807 ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Původně zaslal: Ravel

Co to je proboha za anketu??? Samozřejmě 807!!!

Jiný auta už za rodinná nepovažuju, protože to je buď auto bez kufru, s kufrem, nebo s velkym kufrem. :P

[upravil dne 20/4/09 Ravel]

Aha, takze kdyz mam zenu, a 1 male dite, sme rodina, 90 procent KM na kterych dite sedi na palube je po meste, tak jedina rodinna varianta pro nas je 807 ze ?

ty jsi se nějak rozvášnil, ne?:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

vzhledem k tomu že na sraz mám vždy plný kufr a jedu sám, takže s rodinou asi budu muset koupit Dodge Ram :D

no vždyť to říkám, já mám plný auto, jenom když jedeme tak na týden mimo domov a musím sbalit ženu, dítě, psa a sebe. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...