Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT3 - nastavení + verze SW


Aol

Recommended Posts

to Aol: máš to v mailu

Díky za upozornění - nevím proč email uvedený na stránkách nefungoval - když si to zklusím tak vše OK.

Pro jistotu jsem tam kontakty kompletně změnil, takže by již neměl být problém.

Pokud jste někdo psal na mail uvedený na www.rt3-cestina.cz, tak prosím napište znovu - snažím se odpovídat ještě ten samý den.

[upravil dne 18/5/09 Katto77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chuck11. Psal jsem Ti myslím, že podle popisu máš RT4. RD4 je \"jen\" radio s CD.

Dej mi sem VIN , zjistim. RT4 má harddisk, navi jede bez mapových CD. Po zmáčknutí MENU jsou ikony do kruhu,RT3 má 8 ikon ve dnou řadách.

Další upřesnění , podrž cca 3 sec MENU a vyběhne okno, přejed na unit description nebo tak nějak a musí tam být číslo začínající u 407 na 6.xx. Ty jsi tam měl 7.xx pokud si vzpomínám, to je RT4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Jakou reklamou?Jestli má počeštěné tak proč se nepochlubit....Nevidím na tom vůbec nic zajímavého.Je spousta lidí co jen pročítají toto fórum a nepíšou do něj:D

A najednou se čerstvě zaregistruje a vychválí do nebes :D :D :D :D . Nic ve zlým,já se tu jen směju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit aby nikdo dále nereagoval, vždy se najde někdo, kdo ve všem vidí reklamu a nemá cenu se tady kvůli tomu začít dohadovat.

Kdo zájem má tak zde kontakt najde případně je i na www.rt3-cestina.wz.cz

to Kajvet: dnes snad stihnu dat na jiz zmine stranky fotky z \"reklamní\" :D Mablees 807

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze vse zapojene, tlacitko parkovacieho senzoru sluzi ako prepinac na video vstup, pri zaradeni spiatocky hned skoci kamera, a samozrejme video mozno sledovat za jazdy. VSetko trva asi jeden den ked viete co a ako, inak tomoze byt ovela viac, je to dost narocna praca, core mi naviac poskytol aj novu kameru , za co mu musim podakovat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...