Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž přední nárazník, blatník a světlo


vojti26

Recommended Posts

Ahoj všem. Myslíte, že by jste mi mohli poradit, jak sundat predni naraznik, pravy predni blatnik a prave svetlo?...uz jsem tu jednou psal, ze jsem se stal obeti drobne autonehody a nastava cas demontaze a opravy...ale chci se o to pokusit podomacku at nekomu necpu prachy, tak se mi hodi kazda rada....pekne pekne vas prosim... Vim, ze je tu mraky sikovnejch lidi co se umi poprat se serviceboxem nebo jak se tomu nadava a najit tam ty spravna schematka se sroubama kudy kam atd....a dalsi hromada rozebiracu a skladacu takze jsou urco i autenticka foto a zkusenosti;)...Byl bych vam vsem nejvdecnejsi;)

upraven název vlákna. Ferry

[upravil dne 14/4/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Čakom by ti mohl vypravět o sundavani narazniku nebo Pe.Tr.. Ja to taky neumim a zaplať ten nahoře, že to zatim nepotrebuju umět.. Možná ti pomůže obrázek..;)

každej rok to dělám dvakrát:D

70 a 71 jsou šrouby

8 je na pootočení

někde tu jsou i fotky

[upravil dne 14.4.2009 čakom]

[upravil dne 15.4.2009 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: johnn_y

da se nekde sehnat ta zaplatka nebo coto je pod číslem 8... mam je na obou stranach urvane už od koupě. předem děkuji

neni to zaslepka je to držák narazníku da se koupit v peugeotu obj.č.7437.12 cena 49,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: johnn_y

da se nekde sehnat ta zaplatka nebo coto je pod číslem 8... mam je na obou stranach urvane už od koupě. předem děkuji

neni to zaslepka je to držák narazníku da se koupit v peugeotu obj.č.7437.12 cena 49,-

A jestli myslíš ty záslepky v podběhách proti blátu tak u peugeotu pod číslem 6988 52 a cena je 65,-/ks. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

červená šrouby zespod po oddělaní podběku

modrá přichytky na pootočení

žlutá šrouby pod maskou

maska drži na čtyřech šroubech jsou vidět po otevření kapoty¨. po oddělaní tech šroubů se maska vysune dopředu.

post-0-14109605964393_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vojti26

Ja Ti moc dekuju čakome;)...tohle je presne to,co jsem potreboval;)mam jednu tu bilou vec ulomenou od bouracky...da se to nejak splasit a dat zpet nebo je to radsi na novy naraznik?

ten bílej držák narazníku da se koupit v peugeotu obj.č.7437.12 cena 49,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...