Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký vybrat gril?


Francouz_407

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

Znovu otvírám toto téma, protože začíná balkónová sezóna, minulý rok už jsem gril koupit nestihl.

Zajímá mě následující

Jsou grili jako třeba ETA, kam maso položíš na plochu, není tam rošt,

215990000_m.jpg

pak jsou grili které mají rošt,

47245.jpg

Co je lepší.

Pak jsou raclettové grily, to je litinová deska. To je pouze na zeleninu, jaká je toho výhoda. Jde o to že tyto moc velkou plochu nenabízejí.

Určitě je prima odkapávání omastku do vodu, to ale mají pouze s roštou, bez roštu to s plochy do nádoby nějak odtýká.

Dak dejte TIP.null

PS: určitě gril, který se dá přikrýt víkem

[upravil dne 27.3.10 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

5 let stary a zapadly vlakno :D :D :D :D

no a k tematu, pro nekoho muze byt splnenym snem asi plynovy gril, ktery je dle meho uplne o nicem a nesplnuje to moji predstavu o posezeni s prateli u grilu a u ohne, u ohne, ktery je citit vuni dreva, spojeny s praskanim horicich casti.

A proste neni nad to si poradny maso udelat krasne na dreve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom s tebou souhlasí Scratchi,ale....

Ano když chci pohodu zapalim oheň a posedim,ale to je jednou za týden o víkendu....

Pro každodenní použití,kdy to ma splnit účel venkovní kuchyně tzn.rychle a efektivně uvařit tak plynový nebo elektricky gril.....

Taky jsem mel desku žulu na oheň ,ale kvůli parkům k veceri rozdelavat a topit 20minut to me přestalo rychle bavit.....

My z vesnice si ohnicku užijeme víc než dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My kluci z města se na víkendový ohníček těšíme víc než dvacet minut....

 

Gril mám na uhlí ovšemže s plynovým zapalováním :D

 

Elektrickej gril mi přijde o prdu, kor když si můžu koupit pánev s vroubkama na stejky za pár šupů

 

Jídlo z grilu má být načouzený stejně jako o uzenou flákotu se musím ušpinit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že to není nic proti ničemu, je to jen o vkusu každého z nás a o chuti utrácet za jednu věc vícekrát

 

Třeba u mě na zahradě se 15 let grilovalo na malém otevřeném litinovém grilu bez poklopu (který tam mám doteď) za pár šupů z kauflandu. Nyní už mám pěkný gril s poklopem na uhlí, roztopení uhlí pomocí plynového hořáku a je to bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám grilů víc, jiný na dovolenou a jiný na zahradu. Jiný když chci grilovat na uhlí a jiný když na plynu. A kvalitu stejně jako u jiných věcí mnohdy stanoví cena. Ale někomu nevadí, když vydrží jednu sezónu. Nač ho někde uklízet na zimu.

Ale z vlastní zkušenosti doporučuji ten kruhový systém s nepřímým ohřevem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme malý litinový noname a než jsem nešikovně vyzkoušel křehkost litiny, tak byl v pohodě 10let+. Teď mám nějakou plechovou srandu za pár stovek a už taky slouží několikátou sezónu. Takže za mě pokud si s tím extra nehraješ, tak je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...