Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký vybrat gril?


Francouz_407

Recommended Posts

Já mám obyč gril z Tesca, stál cca 1200.- a po prvním grilování se mu trochu prohnulo dno, tak sem si u zámečníka nechal udělat vložku z pořádnýho plechu a od té doby je pokoj, chtěl jsem hlavně pořádnej a velkej rošt, tenhle má myslím 60x40 a stačí pro celou rodinu, a hlavně se rošt neprohýbá když na něho švihnu třeba 8 kusů masa, ještě sem si u zámečníka nechal na ten gril udělat poklop a vystaráno snad na x let.

Od zámečníka to bylo vše zadarmo, bylo to v rámci firmy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme, myslím :myslim  už 3 sezónu, obyčejnej gril asi za 400,- s moebelixu a stačí nám to, až doslouží, tak se možná poohlídnem po nějakým lepším :cool:

Líbí se mi, co používá v tv Pohlreich, kde jde vyndat část kulatýho roštu a šoupnout tam pánvičku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim, ze kdyz nekdo umi udelat poradne maso, tak je mu uplne jedno, na jakym grilu to dela. Muj vysneny je od kovare a rost stavitelny vyskove pres otaceci kolecko a samozrejme rost, ktery se da z krbu nejen vyndat ale i jen povytocit, a ktery je mimo ohen a presto drzi a nemusim ho drzet ja. Je to takova konstrukce, kterou jsem videl v country saloonu Benovy u Klatov. Proste bomba. to budu chtit jednou zrealizovat :D. Kdyz bylo nejhur a nebyl gril, tak jsme grilovali na vidlich. To je rekl bych asi nejlevnejsi zpusob grilovani kdy neni potreba ani gril :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když po jedněch závodech u nás na chalupě bylo 30 lidí tak jsme grilovali na čtyři špalky v rozích a na tom prosývačka na písek. A pod tím oheň rozhrnutý do stran, jen ty špalky v rozích jsme museli po chvilce polévat vodou. As kuřata (půlky) jsme uprostřed obraceli vidlema. A jak to všem chutnalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Na WEBER gril taky nedám dopustit, po pár letech oživím tohle téma :D 

Používám už třetí sezonu Gril Weber Spirit E-210 Classic a postupně jsem doplnil jednotlivé věci, je to super grilování. Výhoda weberu je jeho stavebnicový systém, nevýhoda je krutá cena jednotlivých doplňků. Včera večer jsem točil na rožni celou kotletu... mňam :D

 

DSC_0052.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlažba má nějakou impregnaci a mastné skvrny mě netrápí. To jsem spíš naštvaný, že jeden ze dvou jorkšírků si ráno nechce rosou omočit tlapky a tak místo do trávy dělá hovínko na dlažbu :autStačí to ale spláchnout vodou a stopa po "tom" zmizí. 

Dlažbu cca dvakrát do roka omyju vapkou a to je má veškerá údržba, možná časem budu muset napustit tou impregnací

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Pořídil jsem elektrický gril a postupně testujeme. V týdnu jsem dělal BBQ žebírka a dneska k obědu kuřátko :D

 

IMG_20180529_175546.jpg

IMG_20180529_175535.jpg

IMG_20180529_175520.jpg

IMG_20180603_121717.jpg

IMG_20180603_112925.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, tak Weber kámen na pizzu dokoupen, teď louskám recepty tak, abych mohl o víkendu nějakou pizzu vytvořit. Jen trochu plavu v tom jak s kamenem... Strčit do grilu a pizzu dát až na vyhřatý povrch, že? A kámen na začátku nebo kdy něčím potřít, olivový olej? 

Jsem si myslel, že to bude přírodní kámen a je to nějaká umělina - cordierit. Podle návodu se nesmí skladovat venku, protože při nízkých teplotách prý praskne.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný složitosti nehledej. Roztopit gril, urovnat uhlí spíš do kruhového tvaru jakoby ke straně, položit kámen, zavřít gril, nechat rozehřát a můžeš sázet pizzu. Na kámen se nic neleje a ani nenatírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milhausekkk Se vrátím k tý impregnaci betonový dlažby, co to je prosimtě zač? dík

jinak než dostavím venkovní grilovací pergolu, tak hojně využíváme elektrický teppanyaki. Vozíme si to s sebou na dovolený a tak a je to príma. Ráno na tom dělávám snídaně. Výhoda je v tom, že to je skladný (právě na tu dovolenou) a jednoduchý.

e22920e635a65edde83c5040d824c07b_800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...