Přejít na obsah

Recommended Posts

Původně zaslal: Bronak

Máš to pěkně udělané ... Mohu se zeptat kde jsi koupil ten výfuk, kolik stál, a nemáš video jaký to má stím zvuk ?????

Výfuk sem koupil na

http://www.sportovniautodoplnky.cz/universalni-nerez-sportovni-vyfuk-otto-racing-7/

a video je tady

i když teď už to má zvuk trochu hlubší

[upravil dne 10/4/09 L.I.P.O.8]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen 16\" alu kola, deflektory a brzdy ATE. Teď se chystám na výfuk, čirou optiku a tmavý folie.

16614675.th.jpg

59817759.th.jpg

[upravil dne 10.4.2009 Apiari]

[upravil dne 13.5.2009 Apiari]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Původně zaslal: Don Martinez

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

[upravil dne 13/4/09 Rejty]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Rejty

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Jj, není moc obvyklá (rozhodně v porovnání se stříbrnou :) ), i když jakmile na ní člověk na ní dává pozor stejně barevný auta najde, třídvířko stejný barvy nám neustále stojí aj před naší školou (ulice Konviktská, Praha 1 :) )...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Momentálně čekám na vové kolečka:roker 16x7\" Dezen V dark s papučkami 195/45 Barum Bravuris 2. Už se nemůžu dočkat, až budou na Pažoutkovi. Pak přihodím zase nějakou tu fotečku:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku