Jump to content
Bronak

ukažte svoji 206

Recommended Posts

Původně zaslal: Bronak

Máš to pěkně udělané ... Mohu se zeptat kde jsi koupil ten výfuk, kolik stál, a nemáš video jaký to má stím zvuk ?????

Výfuk sem koupil na

http://www.sportovniautodoplnky.cz/universalni-nerez-sportovni-vyfuk-otto-racing-7/

a video je tady

i když teď už to má zvuk trochu hlubší

[upravil dne 10/4/09 L.I.P.O.8]

Zatím jen 16\" alu kola, deflektory a brzdy ATE. Teď se chystám na výfuk, čirou optiku a tmavý folie.

16614675.th.jpg

59817759.th.jpg

[upravil dne 10.4.2009 Apiari]

[upravil dne 13.5.2009 Apiari]

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Původně zaslal: Don Martinez

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

[upravil dne 13/4/09 Rejty]

Původně zaslal: Rejty

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Jj, není moc obvyklá (rozhodně v porovnání se stříbrnou :) ), i když jakmile na ní člověk na ní dává pozor stejně barevný auta najde, třídvířko stejný barvy nám neustále stojí aj před naší školou (ulice Konviktská, Praha 1 :) )...

Momentálně čekám na vové kolečka:roker 16x7\" Dezen V dark s papučkami 195/45 Barum Bravuris 2. Už se nemůžu dočkat, až budou na Pažoutkovi. Pak přihodím zase nějakou tu fotečku:D