Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukažte svoji 206


Bronak

Recommended Posts

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: Kulíšek

Když ty SW vypadaj, že jsou v převaze, tak se taky přidám :super

Ahojte, tak jsem se konečně dokopal k tomu abych nafotil svého pažouta s novými kolečky. Sice foto je z mobilu, tak barvy jsou někde mimo :mad:

A ještě jedna :D

post-0-14109606668843_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodávám foto super angel eyes, koupeny na netu, svítí uplně šejdrem, žádnej mechanik je neumí nastavit a ještě je tam nahoře ta divná kontrolka. Když mě jednou bral starej pán policajt tak nechápal, co to je za světla, že se mu to nezdá nějak, musel zavolat mladýho kolegu a ten, že prej je to dobrý :D

[upravil dne 5/5/09 Pajka]

post-0-14109606681659_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rejty

DALI32..aspon nejsem jediny..kdo mezi přednim blatnikema kolem prostrčí hlavu.....:D

Si ma dostal,dobre som sa zasmial.

Rozmyslal som nad znizenim podvozku aj som tu rozpisal temu,no nakoniec som to nechal tak lebo cez zimu chodim na chatu a byva tam vela snehu a so znizenym autom by som sa nedostal ani prvych 100 m od hlavnej cesty.Mrzi ma to ale nebudem 2x rocne znizovat a zvysovat karu.Mozno ked kupim druhe auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali32: Moc pěkná 206ka, elegantní, decentní. Pokud můžu doporučit, chromové kliky dveří bych rozhodně nedával, budou jako pěst na oko... ty lakované jsou mnohem hezčí. Co by jí ale naopak velmi slušelo jsou hliníkové kryty zrcátek MOMO. Není to chrom, je to broušený hliník, takže je povrch matný (a dle mého názoru mnohem hezčí... já chrom na moderních autech moc nemusím, působí to přeplácaně). Viz. přiložený obrázek.

Jinak jak už jsem říkal, na podvozek nesahej, pokud to máš na normální ježdění a nemíníš se s tím prohánět po klikatých okreskách s motorem v omezovači a svítícími kotouči. :) Já taky prostrčím mezi kolem a blatníkem hlavu a jezdím s tím rallye. :D

post-0-14109606890166_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tuner Feri

Toto je moja 206

Dávej prosím pozor na pravidla, pro odpověď používej tlačítko \"Reply\" (Odpovědět), ne \"Quote\" (Citovat).

Díky, MirasCC

[upravil dne 22/5/09 MirasCC]

post-0-14109607085162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...