Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukažte svoji 206


Bronak

Recommended Posts

...ta kapota mám ještě jednu bez toho orlího zobáku.

Jinak na autě zůstala pouze kastle, je to koplet předělané, nápravy z BMW, motor též. 165 kW tahám pomocí bi-turba. Takže komplet předělané sání atd.

Jinak toto celé není ani moje práce, spíše mechanika. Úkol byl předělat 206 podle mého náčrtu na kus čtvrtky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Apiari

Původně zaslal: Lojsík

Strojovna

Kde jsi ho koupil? Přesně tyhle fotky mám už asi 2 roky doma v PC, jsou z jednoho cizího serveru. ??

Konkrétně z tohoto:

http://www.autoelaborate.com/foto_01135_PEUGEOT%20206%20BLUE%20HAWK%203_JPG_1135.html

:myslim:cool:

wau,fotky jsou stejné,jen RZ je zamalovaná:potlesk

[upravil dne 2.5.2009 NO3IA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NO3IA

Původně zaslal: Apiari

Původně zaslal: Lojsík

Strojovna

Kde jsi ho koupil? Přesně tyhle fotky mám už asi 2 roky doma v PC, jsou z jednoho cizího serveru. ??

Konkrétně z tohoto:

http://www.autoelaborate.com/foto_01135_PEUGEOT%20206%20BLUE%20HAWK%203_JPG_1135.html

:myslim:cool:

wau,fotky jsou stejné,jen RZ je zamalovaná:potlesk

[upravil dne 2.5.2009 NO3IA]

:D No mě se to auto celkem líbilo, tak jsem si uložil i odkazy a stále funkční. Že by se tu někdo chlubil cizím peřím?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lojsík

Nene je to správně, to auto na odkazech je moje. Já žiju 10 rokem v Italy a auto je psané na girlfriend.

Jen myslím, že na tom tvém odkazu bude ještě starý orignální peugeot motor 1,6.

[upravil dne 2/5/09 Lojsík]

Jak vypadá teď, máš foto?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Apiari

Původně zaslal: Lojsík

Nene je to správně, to auto na odkazech je moje. Já žiju 10 rokem v Italy a auto je psané na girlfriend.

Jen myslím, že na tom tvém odkazu bude ještě starý orignální peugeot motor 1,6.

[upravil dne 2/5/09 Lojsík]

Jak vypadá teď, máš foto?:cool:

No sak foto noveho motora je vyssie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světla jsou homologována, můžeš je za dodržení určitých podmínek namontovat a použít.

Základní pravidla pro dodatečnou montáž světel pro denní svícení: - na jedno vozidlo se montují dva kusy (jeden pár) světel - umísťují se ve vodorovné rovině ve výšce od 250 mm do 1500 mm na přední část vozidla - vzdálenost světel od bočního obrysu je max. 400 mm a vzájemně mezi světly min. 600 mm (u vozidel s šířkou menší než 1300 mm je povolena vzájemná vzdálenost 400 mm) - světla se rozsvítí automaticky po zapnutí zapalování (nastartování motoru) a zhasnou po jeho vypnutí - při rozsvícení obrysových světel musí světla pro denní svícení automaticky zhasnout

Tady najdeš info

http://www.dennisviceni.cz/dennisviceni/eshop/1-Svetla-pro-denni-sviceni-DRL/0/5/2-Svetla-pro-denni-sviceni-SJ286typ2

Montáž na obrázku se mi moc nelíbí, je to takové polovičaté , nedodělané. Hodilo by se to tak na škodu 120, ale ne na ladnou 206. Raději bych se pokusil ty světla zabudovat do mřížky a nebo bych volil kulatou variantu světel a zabudoval bych je na místo kde jsou normálně mlhovky.

[upravil dne 3/5/09 imaster]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ich chcem zamontovat do mriezky len budem musiet odpalit oko na lano. Takze mi mozte poradit kde by som to oko mal potom navarit lebo ak sa mi pokazi niekde auto nerad by som ho tlacil. Zatial som s fizlami mal len problem ked platil stary zakon ale od 1.2.2009 mi mozu skakat na valec. Odvtedy som nemal ziadny problem s fizlami len ked som cestoval do Blavy tak na dialnici pri predbiehani ma zacala blokovat biela fabia blikajuc zadnou hmlovkov. Nastastie to bolo firemne auto a na kufri malo tel. cislo. Podla neho som si nasiel firmu a vydiskutoval som si to s vodicom co ma blokoval :bacha. Ze vraj sa mu nepacilo osvetlenie a ze mam svietit predpisanym osvetlenim. Napisal som mu svetko co bolo treba do mailu a chlap sa uz neozval. No proste debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by se to oko ani nemuselo řezat. Světla mají délku 147mm a výšku od 45 - 59.5mm podle toho, jak nastavíš ten jejich držák. Postnu tady nějaké fotky, podle nich to vypadá, že se tam vejdou.

RL_2.JPG

RL_1.JPG

[upravil dne 3/5/09 imaster]

[upravil dne 3/5/09 imaster]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...