Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukažte svoji 206


Bronak

Recommended Posts

Původně zaslal: Bronak

Máš to pěkně udělané ... Mohu se zeptat kde jsi koupil ten výfuk, kolik stál, a nemáš video jaký to má stím zvuk ?????

Výfuk sem koupil na

http://www.sportovniautodoplnky.cz/universalni-nerez-sportovni-vyfuk-otto-racing-7/

a video je tady

i když teď už to má zvuk trochu hlubší

[upravil dne 10/4/09 L.I.P.O.8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Původně zaslal: Don Martinez

Tohle je moje lvíče těsně po nákupu... Auto se chystám nově nafotit (pár změn se událo, polep sloupku dveří řidiče už nechybí a letňáče se teď točí okolo ALU disků :) ), ale nejdřív bude muset prodělat očistu včetně renovace laku (byl jsem moc aktivní s korekční tužkou :( , což se jak už vím nevyplácí)...

2951145753_a5b42fd204_m.jpg

2952000992_022fb3f6c7_m.jpg

[upravil dne 13/4/09 Rejty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rejty

Teeda..tahle barvička je super..ale taky slozita na opravu_:-(mám ji taky..jen na 3 dveřku:potlesk

Jj, není moc obvyklá (rozhodně v porovnání se stříbrnou :) ), i když jakmile na ní člověk na ní dává pozor stejně barevný auta najde, třídvířko stejný barvy nám neustále stojí aj před naší školou (ulice Konviktská, Praha 1 :) )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...