Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubka 205


P205XR

Recommended Posts

no v zasade to jde velice lehko, ale musis mit komplet palubovku z noveho typu ... tzn. Vsechny plasty - i ty spodni, proste uplne vsechny :( , potom tam muze byt jeste jiny system topeni( to starsi packove, myslim, ze znacky Behr nepasuje na ty otocne cudliky), kulisa od vetraku by mozna mohla byt stejna - ted uz si nevzpominam...... vlastne neni stejna musi to byt taky ta nova.

Nejlepsi by to bylo vybrat komplet z nejakeho vraku i s elektrikou, protoze ta palubovka je ji celkem prolezena.

Co se budiku tyka, tak tachometr je vpohode, otackomer - pokud ho mas - tak mozna taky a vselijake ty teplomery a ostatni kontrolky budes asi muset projit podle el. schematu - nevim, jestli to neni uplne jinak zapojene :( Ale podle toho schmatu se orientuje dost vpohode)

zatim, kdyby neco tak treba e-mail nebo ICQ :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Já jsem chtěl tu palubku měnit taky, aspoň teoreticky jsem to měl celý zmáklý, ale když jsem se do toho pustil, tak jsem to radši vzdal. Myslím(i když to nevím přesně) že ta stará kastle má i jinak místa kde se ta nová palubka přichytává. Ale říkám nevím to jistě celý jsem to dole neměl. Spíš by mě zajímalo něco jinýho. To elektrický schema. Na mý auto jsem ho nikde nesehnal. Mě by stačilo schema kolem volantu. Mám totoiž obě nový páčky jak na blinkry tak na stěrače. Ta blinkrová šla v pohodě vyměnit(stejný štekry), ale ta stěračová má úplně jinak dělanou elektriku asi pro to že tam je cyklovač a o ten mi právě jde, moc by se mi hodil. Mám na to úplně všechno: kompletní páčku i to relé co¨je na to potřeba a je umýstěný v pojistkovce. Jen top schema mi chybí. Bojim se ty dráty ucvakat a nějak s tím experimentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...