Jump to content
P205XR

Palubka 205

Recommended Posts

Cau lidi takze chci se zeptat jestli jde bez vetsich problemu vymenit stary typ - placata s velkym tachometrem za novejsi s tacho. a otackomerem. A jak to je s tema ruznejma ukazatelema co jsou tam navic. napr. teplomer....

Share this post


Link to post
Share on other sites

no v zasade to jde velice lehko, ale musis mit komplet palubovku z noveho typu ... tzn. Vsechny plasty - i ty spodni, proste uplne vsechny :( , potom tam muze byt jeste jiny system topeni( to starsi packove, myslim, ze znacky Behr nepasuje na ty otocne cudliky), kulisa od vetraku by mozna mohla byt stejna - ted uz si nevzpominam...... vlastne neni stejna musi to byt taky ta nova.

Nejlepsi by to bylo vybrat komplet z nejakeho vraku i s elektrikou, protoze ta palubovka je ji celkem prolezena.

Co se budiku tyka, tak tachometr je vpohode, otackomer - pokud ho mas - tak mozna taky a vselijake ty teplomery a ostatni kontrolky budes asi muset projit podle el. schematu - nevim, jestli to neni uplne jinak zapojene :( Ale podle toho schmatu se orientuje dost vpohode)

zatim, kdyby neco tak treba e-mail nebo ICQ :o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem chtěl tu palubku měnit taky, aspoň teoreticky jsem to měl celý zmáklý, ale když jsem se do toho pustil, tak jsem to radši vzdal. Myslím(i když to nevím přesně) že ta stará kastle má i jinak místa kde se ta nová palubka přichytává. Ale říkám nevím to jistě celý jsem to dole neměl. Spíš by mě zajímalo něco jinýho. To elektrický schema. Na mý auto jsem ho nikde nesehnal. Mě by stačilo schema kolem volantu. Mám totoiž obě nový páčky jak na blinkry tak na stěrače. Ta blinkrová šla v pohodě vyměnit(stejný štekry), ale ta stěračová má úplně jinak dělanou elektriku asi pro to že tam je cyklovač a o ten mi právě jde, moc by se mi hodil. Mám na to úplně všechno: kompletní páčku i to relé co¨je na to potřeba a je umýstěný v pojistkovce. Jen top schema mi chybí. Bojim se ty dráty ucvakat a nějak s tím experimentovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty uchyty jsou 100% stejne... delal jsme to..

VARUZ: to schema bych ti mohl okopirovat, ale dle meho nazoru je nejlepsi menit svazek za svazek

Share this post


Link to post
Share on other sites

no dobře, kdybych se do toho pustil a opravdu tu palubku chtěl vyměnit, tak mě ještě zajímá, jestli bych nepotřeboval i třeba celý nový topení, protože ty bovdeny na regulaci vzduchu asi stejný nebudou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×