Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké brzdy na 407...???


Přema

Recommended Posts

Zdravím všechny....máte někdo jiné brzdy na 407 než origo od peugeotu???

Já dal na brzdový systém TRW(kterým 407ma disponuje) i desky i kotouče TRW ale nějak to není to pravé vořechové....:nevim:nevim

brzdí to super ale jen do té doby když třeba potřebuji ze 170 ubrzdit třeba na 50....začne to hučet a ztrácet sílu.....a to jsou kotouče a desky skoro nové (najeto cca 3000km)......

Co by jste doporučili......:myslim

Dík

Být na 407 BREMBA tak je tam prdnu tak jako na 406...

[upravil dne 5-4-09 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema skus dat ATE Powerdisc, dnes som ich nahodil na 406 a aj ked este dosky nie su dostatocne rozjazdene, subjektivny pocit je o dost lepsi. Inak vzadu mam Bremba a ziadna slava. dnes som si vsimol, ze na lavom zadnom mi to berie iba tak tretinu kotuca, zvysok hrdza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je je. a jsem v tom zase ted nebudu řešit Bremba ale z 2,7:myslim:myslim:myslim ......Peto prosím informace jestli by kototouče s třmenama s 2,7 hdi pásly na moje......

Peto tys mi teda poradil......ted nebudu spát......:D:D:D:D

[upravil dne 5-4-09 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau,

tak sem taky dneska hledal a nasel jsem galfer, delaji se primo na 407 a maj dve verze turismo a tunning s tim ze se da koupit i cely kit. vice najdes na www.autodoplnky.cz jinak cena kitu je cca 8tis obsahuje koutouce + brzdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

pro premu >

prosim te,co jsi pouzil za brzdy??? budu ted menit predni kotouce plus desky (sviti me uz kontrolka) a v servise kam jezdim me nabizeji ty zminene TRW,ktere uz na aute mam a moc s nima nejsem spokojeny...pri brzdeni z vetsi rychlosti vadnou (jednou me to poradne vydesilo...)

tak bych tam rad dal neco jineho, ale vubec nemam tucha ktere jsou dobre a za rozumnou cenu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luko407sw

pro premu >

prosim te,co jsi pouzil za brzdy??? budu ted menit predni kotouce plus desky (sviti me uz kontrolka) a v servise kam jezdim me nabizeji ty zminene TRW,ktere uz na aute mam a moc s nima nejsem spokojeny...pri brzdeni z vetsi rychlosti vadnou (jednou me to poradne vydesilo...)

tak bych tam rad dal neco jineho, ale vubec nemam tucha ktere jsou dobre a za rozumnou cenu....

Rozumná cena u kvality není......ted mám origo sadu od Peugeotu tzv. kotouče a desky.....a max. spokojenost,pokud chceš fakt brzdit tak jedině origo....tot má zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xplayer5

Chlapi a kdy se vůbec mění destičky a kotouče? Když se rozsvítí kontrolka musím měnit oboje? Jak poznám, zda mám měnit vpředu nebo vzadu?

Dík!

Čidlo na sjetí desek je jen vepředu,vzadu jen fyzickou kontrolou......a měnit vždy i kotouče i desky ale někdy podle opotřebení kotouče se dá na jedny kotouče najet dvoje desky.......ale to bych já nedělal....\"co neubrzdíš , neukecáš\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K zatřídění com.inetpsa.pnr.beans.panier.FacturationLDT@1bceccb6 7 009,40 CZK

Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba

00004246P7 SADA PŘ KOTOU 3 198,00 CZK 3 805,62 CZK 3 805,62 CZK

0000425347 SAD 4 DESTIČEK 2 692,25 CZK 3 203,78 CZK 3 203,78 CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove tak jsem volal do peugeotu

oba kotouce > 3050

predni desky > 2400

a pokud si to dam k nim na servis tak me to bude stat

oba kotouce > 2430

predni desky > 1826

+ prace

takze jsem uz rozhodnuty :super

btw sviti me ukazatel udrzby,najeto mam 140 000 tak jim to dam at vsechno udelaji najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...