Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ziarovky na 407SW


Piotor

Recommended Posts

Zdravím všetkých. Možno to tu už bolo preberané, prešiel som všetky témy ale nič som si nevšimol....Mám snáď správne nastavené predné svetlá (servis aj na STK to kontrolovali) ale keď idem v noci tak tie stretávačky svietia strašne blízko....nastavenú mám 0 samozrejme :-) Na 307ku som kedysi kupil ziarovky s lepšou svietivosťou a bola to paráda, lenže tie nesvietili nízko ale slabo. Pomôže aj na 407SW, keďže je nižšia? Aké máte vy? Okrem xenónov, tie mi na firemné neprejdú :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proste tak. Ak nechceš oslňovať - nechaj to podľa predpisu. Ak chceš vidieť, daj si správne nastavenie v polohe I a potom si svetlá môžeš zdvihnúť prepnutím do polohy O. (a myslím, že aj tak oslňovať nebudeš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

zdravim, dlhsie som bol mimo:-) a ani som sa nestihol podakovat. Kupil som nejake ziarovecky od Bosh, vraj \"xenon light\" Svieti to fajn, nastastie sa to nijako nehreje ako na 307 ale musim skusit to nastavenie, stale je to blizko. Takze DIK za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...