Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkové zamykání


rkhl

Recommended Posts

Čau, potřeboval bych nějakou radu ohledně infra dálkáče. Mám s ním poslední dobou problém, že mi odemykal pouze pokud stojím tak metr od auta a namířím klíček bočním okénkem u řidiče na snímač. Tak jsem ten snímač odpojil, očistil kontakty a vrátil ho zpět. A hle auto lze odemknout i z cca 10m ze zadu. Říkám ok, spokojenost. Jdu to zkusit za hodinu a zase to nejde. Takto jsem to rozdělal již asi 10x, vždy po zadělání skvělá funkčnost a poté po hoďce zase konec. Už jsem z toho na nervy nevím v čem je chyba, blbý kontakt nebo co. Zkusil jsem i trochu přihnout v samci konektoru ty kolíčky, aby byl kontakt v pořádku, ale bez výsledku. Nemáte někdo podobnou zkušenost.

PS: Zkusil bych vyměnit konektor, co se připojuje do toho čidla(viz fota). Lze ho někde koupit??

[upravil dne 1.4.09 rkhl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom radiovém jsem také přemýšlel, ale zatím bych si radši opravil toto pokud by to šlo. Auto z padesáti metrů odemykat nepotřebuji, stačí mi opravdu z těch 5 m. I když signalizace bliknami by byla dobrá věc. Nicméně bych nejprve zkusil vyměnit ten konektor. Myslíte, že by se dal někde koupit. Pokud ano, tak jak ho popsat, abych ho nemusel ufiknout dříve, než budu mít náhradní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj a když bych si chtěl namontovat místo infra to dálkový s alarmem, tak jak to tam mám pročenžovat? Odpojit ten IR přijímač co mám v předu na stropě a na ten konektor napojit to dálkový. Nejspíš na to přijdu až to budu mít koupený, ale jestli jste to dělali rád bych zkouknul vaše vzkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Viete mi niekto poradit, kde zozeniem to cidlo, ktore je v druhom prispevku??? Ja si myslim ze mojou zahadou je zmiznutie cidla prijimaca.. preto mi dialkac nefunguje.... (bude to fungovat s inym cidlom? alebo to potrebuje original ku kluciku???)

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SteveeeV

Já taky můžu odemykat auto tak ze cca 1-2m, ale občas se zadaří i z 5, ale to jen, když je auto delší dobu bez odemknutí.....

Jak mam teda sundat ten plast na střeše??? Už jsem na to koukal, ale mam asi levý ruce....

díky

Mnohokráte to tu bylo probíráno. Vycvakni osvětlení, pak 2 torxy a máš to dole. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Drummsik

Ahoj a když bych si chtěl namontovat místo infra to dálkový s alarmem, tak jak to tam mám pročenžovat? Odpojit ten IR přijímač co mám v předu na stropě a na ten konektor napojit to dálkový. Nejspíš na to přijdu až to budu mít koupený, ale jestli jste to dělali rád bych zkouknul vaše vzkušenosti.

no to by aj mna inak zaujmalo, ako by sa do mojho auta napr dalo domontovad dalkovy bez infra a superblokada?

je to mozny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl taky s infra problemy, odemykal jsem na dvakrát, prostě sem se napoprvé nettrefil asi do snímače, vzdálenost jednou dobrá a jednou zase přímo u skla, od spolujezdce to chtělo taky grif aby se člověk trefil, tak jsem tam nechal dát autoalarm s radiovým ovládáním a mám pokoj. Při zamykání blikne pípne a nemusím se rozčilovat. Navíc se umí po nastartování zamknout a po vypnutí motoru odemknout;)

[upravil dne 10/6/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
nez laborovat, lepsi koupit misto tohodle infracerveneho radiove univerzalni dalkove ovladani a mas dosah minimalne na 50metru a vetsina ma jeste i signalizaci na blinkry ;)

Ahoj, jak je složitá výměna infra dálkače za rádiový? pasujou do toho nového nějak ty původní konektory, nebo se musí nějak napojit dráty ?? Koupil bych třeba tohle : .. http://auto.aukro.cz/show_item.php?item=1935779698&msg=V%C3%A1%C5%A1+email+byl+odesl%C3%A1n.&msgtoken=9367ec1a6ed94f097964b1f5a36b56e754d9f3b3f3fada29e6c3c2b268fbd908

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo doma zbytečný obal na klíček s infra dálkou pro 406 starý model? Jde mi hlavně o tu kulatou kritku tlačítka na odemknutí. Mám teď doma jenom klíček s dírou :D Co auto mám, tak používám rezervní klíček a odemykám normálně a až teď jsem zjistil, že tam vlastně mám centrál na dálku, i když jen infra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...