Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tec 2000


lubo1978

Recommended Posts

Caute.

Co poviete na tento produkt? Pomaha to alebo to je zase nejaky ojeb? Kamos skusal jeden produkt od tec2000 na vycistenie motora z vnutra a pomohlo mu to. Mal slabu kompresiu vo valcoch a skocilo mu to z 10 na 14. Priznam sa ze premyslam nad prisadou do prevodovky. Je to ta ista ako do motora. Ide mi horsie radit a to hlavne z 1 do 2ky. Myslite ze ten sajrajt pomoze? Troska sa obavam nech to nieje este horsi. Poradte prosim.

http://tec2000.eu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzil jsem dve fuel clean plechovky na ktere jel motor cca 30 minut , megamaximalne me scernali koncovky vyfuku a spadnul volnobeh , pak jsem pridal prisadu do oleje po par minutach vypustil , vymenil olej 5W40 od totalu , oil filtr a fuel filtr , dal new svicky , (podotykam ze olej mel tak 3000km a svicky tak 10tis najeto) , do oleje pridal taky jejich prisadu , tusim ze boost nebo tak nejak se to jmenuje, auto ted jde krasne za plynem ,sprebu nereknu bo ji nemerim ale myslim ze celkova dekarbonizace motoru prospela , jo a mam najeto 180tkm

jedna plechovka stoji tusim 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo jsem koloběhal jen z plechovky a zpět. Ale byl to komůrkovej diesel, takže stačily dvě hadičky. Možná se to do nafty jmenovalo kapánek jinak, každopádně od stejného výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
  • O 4 měsíce později...

já jsem to použil TEC2000 Diesel Injector Cleaner  na 2.0HDi RHR výměna pal.filtru a vyčistění pal.soustavy (tlakové čerpadlo+vstřiky) pomohlo motor jde líp tolik už nedělá rámus snížíly se otáčky a lépe jde za plynem... po sléze bude výměna Oleje tak použiji další přípravky od TEC2000 a v PEUGEOTu doporučují mi sdělil servisak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Keď mu to neurobíš za studena a máš na ňom poctivo menený olej tak nevidím dôvod aby sa mu niečo stalo, okrem toho, každý motor má aj nejaký elektronický obmedzovač, ktorý si toto stráži. Práve naopak, motoru iba pomôže ak ho občas poriadne preženieš, samozrejme turbo je treba nechať dochladiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej jsem měnil před týdnem, protože jsem dával novou olejovou vanu inovovanou bez zapuštěného šroubu, otázka je, jak to měnil předchozí majitel, protože auto má 350 000 najeto.

No já právě s ním občas jedu trochu ostřeji, ale jen jednou za měsíc, protože mám zatím spotřebu 3.9 a nechci si ji zvýšit 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...