Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

doporučení pneu Peugeot 407


Guest r.kill

Recommended Posts

Původně zaslal: cvrkon

tak ja sem kupoval kola dneska, po dlouhem rozhodovani a bylo to opravdu neco jsem vybral bridgestone ER300 225/45 R17. super pneu a hlavne pozitivni hodnoceni, jen sem zvedav kolik vydrzi vzorek, sehnal sem je res eshop za 2700 za pneu, jinak normalka v pneuservisech stoji tak 4200, jeste sem rozmyslel nad novejma matadorkama MP46, ty samy rozmery, daj se shnat za 2100, ale nevim, matador me kdysi dost zklamal.

jinak pro ty co na to maj a chtej asi to nejlepsi konkretne na obuti 407, tak bridgestone potenza ER 050A 225/50 R17 XL, cena cca 4500 ale ta kvalita za to stoji, vykonnost perfektni a hlavne dlouho vydrzi, dle zkusenosti od nekuloka lidiicek tak prumer kolem 30tis. km

A co takhle zachovat to co je TP.Tuším, že ani jeden z tvých udávaných rozměrů tam není:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: cvrkon

tak ja sem kupoval kola dneska, po dlouhem rozhodovani a bylo to opravdu neco jsem vybral bridgestone ER300 225/45 R17. super pneu a hlavne pozitivni hodnoceni, jen sem zvedav kolik vydrzi vzorek, sehnal sem je res eshop za 2700 za pneu, jinak normalka v pneuservisech stoji tak 4200, jeste sem rozmyslel nad novejma matadorkama MP46, ty samy rozmery, daj se shnat za 2100, ale nevim, matador me kdysi dost zklamal.

jinak pro ty co na to maj a chtej asi to nejlepsi konkretne na obuti 407, tak bridgestone potenza ER 050A 225/50 R17 XL, cena cca 4500 ale ta kvalita za to stoji, vykonnost perfektni a hlavne dlouho vydrzi, dle zkusenosti od nekuloka lidiicek tak prumer kolem 30tis. km

A co takhle zachovat to co je TP.Tuším, že ani jeden z tvých udávaných rozměrů tam není:D

to uz je vec jina, ale znam dost lidi co to moc nedodrzujou :) zalezi na tom jestli chces mit dobry kola a vedet ze to auto ti bude sedet na silnici a vychutnas is super jizdu nebo mit co mas v TP a pak to o nejaky jizde moc neni, ja mam origo v TP R16 a max 205-60 nic jinyho takze uznej ze s timhle rozmerem na 407 to zrovna nejaka vyhra neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cvrkon

Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: cvrkon

tak ja sem kupoval kola dneska, po dlouhem rozhodovani a bylo to opravdu neco jsem vybral bridgestone ER300 225/45 R17. super pneu a hlavne pozitivni hodnoceni, jen sem zvedav kolik vydrzi vzorek, sehnal sem je res eshop za 2700 za pneu, jinak normalka v pneuservisech stoji tak 4200, jeste sem rozmyslel nad novejma matadorkama MP46, ty samy rozmery, daj se shnat za 2100, ale nevim, matador me kdysi dost zklamal.

jinak pro ty co na to maj a chtej asi to nejlepsi konkretne na obuti 407, tak bridgestone potenza ER 050A 225/50 R17 XL, cena cca 4500 ale ta kvalita za to stoji, vykonnost perfektni a hlavne dlouho vydrzi, dle zkusenosti od nekuloka lidiicek tak prumer kolem 30tis. km

A co takhle zachovat to co je TP.Tuším, že ani jeden z tvých udávaných rozměrů tam není:D

to uz je vec jina, ale znam dost lidi co to moc nedodrzujou :) zalezi na tom jestli chces mit dobry kola a vedet ze to auto ti bude sedet na silnici a vychutnas is super jizdu nebo mit co mas v TP a pak to o nejaky jizde moc neni, ja mam origo v TP R16 a max 205-60 nic jinyho takze uznej ze s timhle rozmerem na 407 to zrovna nejaka vyhra neni

Mám zimáky R16 a zase tak velký rozdíl to není a to mi pořád nadávají, že řežu zatáčky:DTy naše cesty stejně na rychlou jízdu moc nejsou:grrJinak letní mám 215/55/R17.Na ty 17 to sedí luxusně...Obuto na Pirelli:super.Je potřeba zachovat aspoň obvod kola kvůli kecání tachecu.Ikdyž při bouračce nevím neví.Docela si to hlídájí.Aby Ti pak neřekli, že nezaplatí ani cent:ticho

[upravil dne 14.4.09 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Ještě vážení k těm origo litým kolům. O víkendu jsem přehazoval na letní a název disku je z vnitřní strany na paprsku. Mám tam Cosmos.

JJ je to tak zjistil jsem, že nemám Cosmos ale Quasar:papaAsi ty první katology nebyly sjednocené:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som myslel, ze tie co si poslal su QUASAR :o, teraz si ani netrufam napisat ako sa volaju tie moje :D mam presne tie iste ako Zipik a Hamin na prvej strane. A prave tie co si poslal si chcem kupit, ale 17\" ... len ked to inziniery z Peugeotu neschvalili ...

[upravil dne 23.4.09 raul]

[upravil dne 23.4.09 raul]

post-0-1410960636366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...