Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moje autíčko 309 1.4i


radek26

Recommended Posts

Původně zaslal: radek26

Fiha, no zrovna zvarať, to sa mi nepáči :nevim

Ja by som bol za niečo jednoduché, :D napríklad laminát ?

Prípadne radšej vymyslím nieaké čarbance na dvere :D

Každopádne dík

Ještě je možnost do vnitřku dveří něco nalepit aby jsi ucpal tu díru po liště,pak zakytovat...ale je otázka co to vydrží,zavaření a zacínování je nejjistější varianta že to bude fungovat;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný,bez těch \"mračítek\" to je o 100% lepší;) Interiér taky :super ,ohledně toho zavaření,je to jednoduchý,stačí sundal lištu,obrousit tu dirku,ze vnitř dát něco kovovýho,přidržet a zabodnout,pak přebrosit,překitovat,plnič lak....já tam mám nastříhaný kousky plechu,ale měl jsem 3xvíc dírek než ty kvůli těm širokým lištám,tak to bylo delší,jinak je to práce na cca 30-45minut s pauzou na cigáro:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,jinak ten nárazník nemusíš brousit do top hladkého stavu,stačí pak dát silnější vrstvu plniče,stejně ho pak budeš brousit tak to zahladíš tím,teď jsem to taky tak dělal.A řídící jednotka je schovaná v kastlíku před spolujezdcem.Je tam nahoře připevněná dvěma šroubkama,myslím že torx,ty sundáš a pak opatrně celej plast s jednotkou vysuneš k sobě,v zadu je to naražený do palubky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: radek26

O.K. myslel som si že je to ovládanie okien v skrinke spolujazdca :myslim

A to je zase kde ? Ovladanie okien ? :myslim

A tych dierok tam mam aj ja kopec na dverách, aj ja som mal hrubé lišty :D

Ovládání oken je v 309 úplně jednoduchý,je to stahovačka a elektrika,žádnou jednotku to nemá (naštestí),akorát stahovačka,vypínač do kterého jde 5kabelů a elektrika co k němu vedou....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: radek26

Hmm, chcel by som tie prepínače potiahnuť na strop vedla svetla :nevim

Bohužial ale mám hrozne prefotenú schému elektriky a neviem ktorý drôtik kam ide :(

To tam bdu dávat nejspíše v pátek až bude auto po laku,už to plánuju asi rok.Vybavil jsem se zásobou pojestek,s elektrikou nejsem moc kamarád:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tam budeš mít značku a hlavně až to bude v barvě,tak to bude vypadat zase úplně jinak než teď,vím z vlastní zkušenosti,když jsem měl kapotu,nárazník a masku v kitu tak to bylo divný,ale pak už to bylo v pohodě;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...