Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opet prave vnejsi zrcatko


lukash

Recommended Posts

Zdravim panove a damy, nekdy v prosinci jsem tu resil problem s pravym vnejsim zrcatkem, to se totiz pri startovani neodklopilo uplne. Vsichni jsme to pricitali treskutym mrazum. Jak jsem se presvedcil, mrazem to urcite nebylo, nebot ten problem pretrvava stale :(

takze, mate nekdo ten samy ci podobny problem? pokud ano, jak jej resite ci jak jste jej vyresili?

Diky za info,

Lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: georgegg

jj je to na dveřích řidiče u štelování zrcátek

Prosím fotku (nespěchá), ale jsem přesvědčen, že to tam nemám. Přepínače na okna mám. Přepínač a křížový ovladač na štelování zrcátek mám. Ale víc toho tam myslím nebude.

Mám nějakou vokrouhanou verzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,ano sklápění funguje při zamykání auta,a taky se mi minulý týden stalo to samé...je zajímavé,že to bylo taky jen u spolujezdce,to zrcatko je menší a asi i jinak řešený...každopádně to bylo ale v mém případě sněhem!!Kamarád mi to kdysi \"ze srandy\" narovnal,pač ten vocas nevěděl,že se sklápějí automaticky...trocha to zakřupalo,jak to přeskočilo přes ty zuby,ale vše fachcí dál...jen taká otázečka?Bylo mi řečeno,že se to dá vypnout pouze přes diagnostiku.Nevíte někdo,jestli to jde i jinak,třeba podržením nějakého cuplíku ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mne to dela pro zmenu u leveho zrcatka - zamknu, zrcatka se priklopi, pak prijdu, otocim klickem, zacnou se narovnavat a to moje levy se v pulce zasekne. Resim to tak, ze stahnu okynko, knoflikem na prepinani mezi levym a pravym zrcatkem je priklopim a pak znova zacnu narovnavat a kdyz to jede, tak tomu musim normalne pomoct rukou. Jako by ten motorek nedostaval dostatek energie k tomu, aby to zrcatko narovnal.. Mozna to bude chtit jen nejak vycistit, jen nevim, jak se do toho dostat (a zase to vsechno slozit..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,ano sklápění funguje při zamykání auta,a taky se mi minulý týden stalo to samé...je zajímavé,že to bylo taky jen u spolujezdce,to zrcatko je menší a asi i jinak řešený...každopádně to bylo ale v mém případě sněhem!!Kamarád mi to kdysi \"ze srandy\" narovnal,pač ten vocas nevěděl,že se sklápějí automaticky...trocha to zakřupalo,jak to přeskočilo přes ty zuby,ale vše fachcí dál...jen taká otázečka?Bylo mi řečeno,že se to dá vypnout pouze přes diagnostiku.Nevíte někdo,jestli to jde i jinak,třeba podržením nějakého cuplíku ??

Vypnout na trvalo to jde jen přes diagnostiku. Další možnost je zamykat klasicky klíčem. V tomto případě se zrcátka nesklopí. Já to řeším tak, že v zimě zamykám klíčem a zbytek roku centrálem a vše je o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravé zrcátko se mi také v půlce vyklápění zasekávalo hlavně v zimě kdy se dostal do mezery sníh a tam přimrzl. Problém jsem vyřešil až nyní kdy se mi to seklo už bez sněhu a ledu. Vzal jsem multilubrikační olej a ten jsem nastříkal do mezery mezi konzolou a zrcátkem a mám po problému. Hlavně tam nestříkejte WD 40. Ten zmetek totiž vytlačuje oleje a tuky. Je určen na rozhýbání zaseklých zámků.

[upravil dne 27/3/09 Eťa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...